0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kemer'de Satılık Dubleks Daireler

Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, Kemer / MerkezKemer'de Satılık Dubleks Daireler, Kemer / Merkez - videoKemer'de Satılık Dubleks Daireler, Kemer / Merkez - videoKemer'de Satılık Dubleks Daireler, Kemer / Merkez - videoKemer'de Satılık Dubleks Daireler, Kemer / Merkez - videoKemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-1Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-2Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-3Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-4Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-5Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-6Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-7Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-8Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-9Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-10Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-11Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-12Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-13Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-14Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-15Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-16Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-17Kemer'de Satılık Dubleks Daireler, İç Fotoğraflar-18
Fiyat 114.000 €
 • Genel Detaylar
 • Kemer / Merkez
 • 110 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2
 • Taşınmaya hazır
 • 500 mt
 • 700 mt
 • 55 km
Emlak No KMR-022

Kemer'de Ayışığı Plajına Yakın Geniş Dubleks Daireler

Satılık geniş dubleks daireler, Kemer'in merkezinde yer almaktadır.

Kemer'deki dubleks daireler, kafeler, restoranlar, barlar, gece kulüpleri, marketler, mağazalar, parklar, ATM'ler, pazar, hastahaneler, eczaneler ve otobüs durakları gibi birçok sosyal aktiviteye yakındır. Kemer merkezdeki daireler, plaja 700 m, şehir merkezine 500 m ve havaalanına 55 km uzaklıktadır.

Site içinde iyi tasarlanmış bir bahçe, bir yüzme havuzu, bir çocuk havuzu, bir otopark alanı ve güvenlik gibi birçok özellik bulunmaktadır. Ayışığı Plajına yakın dairelerin tümü şehir ve dağ manzarasına sahiptir. Ayrıca, bu sitede 4 mevsim konaklama vardır.

Bu sitede satılık 2 adet daire mevcuttur

2 yatak odalı ters dubleks daire, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo ve bir balkon ile 110 m²'dir.

2 yatak odalı çatı dubleks daire, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 tuvalet, bir banyo ve iki balkon ile 110 m²'dir.

Tüm dairelerde klima, ankastre mutfak, davlumbaz, set üstü fırın ve TV uydu sistemi gibi özellikler bulunmaktadır.

Satılık daireler, aynı konsepte sahiptir. Bu dairelerin sadece cepheleri farklıdır.

Genel Özellikler | Kemer'de Satılık Dubleks Daireler

Daire / Kemer / Merkez

Yüzme havuzuSite içindeOtopark7/24 GüvenlikBahçeKlimaTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Şehir MerkeziHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Kemer'de Satılık Dubleks DairelerKemer'de Satılık Dubleks Daireler
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kemer'de Denize Yürüme Mesafesinde Dubleks DairelerKemer'de Denize Yürüme Mesafesinde Dubleks Daireler108.000 €4+1 dpMerkez / KemerKemer’in Merkezi Konumunda 2 Yatak Odalı DaireKemer’in Merkezi Konumunda 2 Yatak Odalı Daire96.000 €2+1Merkez / KemerKemer Şehir Merkezinde Satılık 2 Yatak Odalı DairelerKemer Şehir Merkezinde Satılık 2 Yatak Odalı Daireler119.000 €2+1Merkez / KemerKemer Kiriş’te Beyaz Eşyalı Dubleks DaireKemer Kiriş’te Beyaz Eşyalı Dubleks Daire119.000 €3+1dpMerkez / Kemer