0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler

Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / KepezKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-1Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-2Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-3Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-4Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-5Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-6Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-7Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-8Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-9Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-10Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-11Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-12Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-13Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-14
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Kepez
 • 180 m²
 • 5+1 dp
 • 2
 • 1
 • 2017
 • 4
 • SATILDI
 • 13 km
 • 15 km
 • 12 km
Emlak No AYT-665

Varsak’ta Taşınmaya Hazır Ferah ve Geniş Ucuz Daireler

Geniş ve lüks daireler Kepez ilçesinin Varsak semti dolaylarında yer almaktadır. Varsak gelişmekte olan bir bölge olup yatırıma da oldukça elverişli bir yer haline gelmiştir. Yeni projeler ve bölgeyi zenginleştirme çabaları sayesinde yeni yatırım merkezi olan bölgede konut almak gittikçe avantajlı olmaya başlamıştır.

Ayrı mutfaklı daireler kafe, pastane, market, alışveriş merkezi, banka, ATM, postane, okul, sağlık merkezi ve otobüs durakları gibi sosyal ve yerel olanaklara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Alanya’da bulunan daireler Kaleiçi ve şehir merkezine 12 km, Lara plajları ve havalimanına ise 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Dairelerin bulunduğu site 2 blok ve 20 daireden oluşmaktadır. Sitede 2+1, 2+1 ters dubleks, 3+1 ve 3+1 ters dubleks gibi aile yaşantına uygun çeşitli daireler mevcuttur. Lüks sitede açık otopark alanı, asansör, ortak bir bahçe, bakıcı, kamelya ve güvenlik kamerası sistemi gibi birbirinden değerli özellikler bulunmaktadır.

Site içerisinde satılık tek daire kalmıştır

5 yatak odalı ters dubleks daire bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir WC ve 2 balkon ile 180 m²’dir.

Kaçırılmaz fiyata sahip olan bu dairede video interkom, çelik kapı, duş kabini ve uydu TV sistemi gibi önemli iç özellikler mevcuttur.

SATILDI.

Genel Özellikler | Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler

AsansörSite içindeSite GörevlisiOtoparkGüvenlik KamerasıBahçePanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz*Fiyat son güncelleme tarihi 4.7.2019 13:25:50

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kepez’de Yüzme Havuzlu Sitede Kaliteli DairelerKepez’de Yüzme Havuzlu Sitede Kaliteli Daireler188.800 TL1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Şehir Merkezine 5 Dakika Uzaklıkta Yeni DairelerAntalya'da Şehir Merkezine 5 Dakika Uzaklıkta Yeni Daireler195.000 TL1+1Merkez / AntalyaAntalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi DairelerAntalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi Daireler199.000 TL1+1Merkez / AntalyaKepez Hüsnü Karakaş’ta Yeni Tamamlanmış 2+1 DairelerKepez Hüsnü Karakaş’ta Yeni Tamamlanmış 2+1 Daireler206.500 TL2+1Kepez / Antalya
Bizimle Çalışmak İster misiniz?