Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

We keep working at home!

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler

Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / KepezKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, Antalya / Kepez - videoKepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-1Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-2Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-3Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-4Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-5Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-6Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-7Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-8Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-9Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-10Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-11Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-12Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-13Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler, İç Fotoğraflar-14
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • KOMİSYON YOK
 • Antalya / Kepez
 • 180 m²
 • 5+1 dp
 • 2
 • 1
 • 2017
 • 4
 • SATILDI
 • 13 km
 • 15 km
 • 12 km
Emlak No AYT-665

Varsak’ta Taşınmaya Hazır Ferah ve Geniş Ucuz Daireler

Geniş ve lüks daireler Kepez ilçesinin Varsak semti dolaylarında yer almaktadır. Varsak gelişmekte olan bir bölge olup yatırıma da oldukça elverişli bir yer haline gelmiştir. Yeni projeler ve bölgeyi zenginleştirme çabaları sayesinde yeni yatırım merkezi olan bölgede konut almak gittikçe avantajlı olmaya başlamıştır.

Ayrı mutfaklı daireler kafe, pastane, market, alışveriş merkezi, banka, ATM, postane, okul, sağlık merkezi ve otobüs durakları gibi sosyal ve yerel olanaklara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Alanya’da bulunan daireler Kaleiçi ve şehir merkezine 12 km, Lara plajları ve havalimanına ise 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Dairelerin bulunduğu site 2 blok ve 20 daireden oluşmaktadır. Sitede 2+1, 2+1 ters dubleks, 3+1 ve 3+1 ters dubleks gibi aile yaşantına uygun çeşitli daireler mevcuttur. Lüks sitede açık otopark alanı, asansör, ortak bir bahçe, bakıcı, kamelya ve güvenlik kamerası sistemi gibi birbirinden değerli özellikler bulunmaktadır.

Site içerisinde satılık tek daire kalmıştır

5 yatak odalı ters dubleks daire bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir WC ve 2 balkon ile 180 m²’dir.

Kaçırılmaz fiyata sahip olan bu dairede video interkom, çelik kapı, duş kabini ve uydu TV sistemi gibi önemli iç özellikler mevcuttur.

SATILDI.

Genel Özellikler | Kepez’de Avantajlı Fiyatlara Sahip Ayrı Mutfaklı Daireler

AsansörSite içindeSite GörevlisiOtoparkGüvenlik KamerasıBahçePanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kepez Hüsnü Karakaş’ta Yeni Tamamlanmış Satılık DairelerKepez Hüsnü Karakaş’ta Yeni Tamamlanmış Satılık Daireler210.000 TL2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesi’nde Avantajlı Konuma Sahip DairelerKızılarık Mahallesi’nde Avantajlı Konuma Sahip Daireler228.000 TL1+1, 2+1Merkez / AntalyaKızılarık Mahallesi'nde Tüm Olanaklara Yakın Yeni DairelerKızılarık Mahallesi'nde Tüm Olanaklara Yakın Yeni Daireler248.000 TL1+1Merkez / AntalyaKepez’de Tramvaya Yakın Akıllı Ev Sistemli DairelerKepez’de Tramvaya Yakın Akıllı Ev Sistemli Daireler260.000 TL2+1, 3+1, 5+2Kepez / Antalya