0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kepez'de Müstakil Villa

Kepez'de Müstakil Villa, Antalya / KepezKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, Antalya / Kepez - videoKepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-1Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-2Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-3Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-4Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-5Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-6Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-7Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-8Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-9Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-10Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-11Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-12Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-13Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-14Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-15Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-16Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-17Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-18Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-19Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-20Kepez'de Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-21
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Kepez
 • 196 m²
 • 4+1
 • 2
 • 3
 • 2010
 • 2
 • Taşınmaya hazır
 • 20
 • 20
 • 21
Emlak No AYT-504

Kepez'de Kalorifer Sistemli Satılık Villa

Müstakil villalar, Antalya'nın sakin bir bölgesi olan Kepez'de yer almaktadır. Bu alan doğa ve renkli çiçeklerle çevrilidir. Müstakil villa şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzakta bulunmaktadır. Antalya'da satılık villa market, park, halk pazarı ve otobüs durakları gibi imkanlara yakın konumdadır. Kepez'de kalorifer sistemli villa, Antalya şehir merkezi ve Konyaaltı plajına 20 km, Uluslararası Antalya Havaalanına ise 21 km uzaklıkta yer almaktadır.

Hayal ettiğiniz rahat yaşamı bu villalarda yaşayabilecekseniz. Kepez'deki müstakil evler toplam 5 villadan oluşmaktadır. Bu villalar iyi tasarlanmış bir bahçeye, otopark alanına ve yüzme havuzuna sahiptir.

Burada satılık tek villamız bulunmaktadır

4 yatak odalı mobilyalı dubleks villa bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 banyo, bir kiler ve 3 balkon ile birlikte 196 m²'dir.

Kepez'de satılık villada kalorifer sistemi, TV uydu sistemi ve şömine bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Kepez'de Müstakil Villa

Yüzme havuzuSite içindeOtoparkTV uyduDuşMobilyaBalkonAmerikan MutfakHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Kepez'de Müstakil VillaKepez'de Müstakil Villa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Güzeloba'da Müstakil Girişli ve Bahçeli Satılık TripleksGüzeloba'da Müstakil Girişli ve Bahçeli Satılık Tripleks106.500 €2+2 triplexLara / AntalyaAntalya’nın En Sakin Konumunda Modern EvlerAntalya’nın En Sakin Konumunda Modern Evler121.000 €3+1dpKonyaaltı / AntalyaAntalya Şehir Merkezinde Satılık İkiz VillalarAntalya Şehir Merkezinde Satılık İkiz Villalar192.000 €5+1Merkez / AntalyaKonyaaltı'nda Taşınmaya Hazır 3 Yatak Odalı VillalarKonyaaltı'nda Taşınmaya Hazır 3 Yatak Odalı Villalar230.000 €3+1 tpKonyaaltı / Antalya