Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kepez'de Satılık Evler

Kepez'de Satılık Evler, Antalya / KepezKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, Antalya / Kepez - videoKepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-1Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-2Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-3Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-4Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-5Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-6Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-7Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-8Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-9Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-10Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-11Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-12Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-13Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-14Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-15Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-16Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-17Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-18Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-19Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-20Kepez'de Satılık Evler, İç Fotoğraflar-21Kepez'de Satılık Evler, Kat Planları-1Kepez'de Satılık Evler, Kat Planları-2Kepez'de Satılık Evler, Kat Planları-3Kepez'de Satılık Evler, Kat Planları-4
Fiyatı 312.800 TL
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 3+1
 • Antalya / Kepez
 • 75 m² - 120 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2
 • 1, 2
 • 04/2017
 • 5
 • Taşınmaya hazır
 • 4 km
 • 12 km
 • 7 km
Emlak No AYT-509

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Saygın ve güvenilir bir inşaat şirketinden
• Farklı oda tipleri
• Esnek ödeme planı

Kepez'de Satılık Sıfır Evler

Kepez'de satılık evler yeni gelişen ve sakin bir alanda yer almaktadır. Antalya'da satılık evlerin çevresi yeşil alanlarla çevrilidir. Bu bölge yatırım yapmak ve huzurlu bir hayat geçirmek için ideal alanlardan birisidir. Kepez'deki sıfır evler marketlere, kafelere, restoranlara, alışveriş merkezlerine, camiiye, halk pazarına, hastaneye, eczanelere, okullara, ana caddeye, bankalara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Ayrıca Kepez'deki lüks evler Hal pazarının yakınında bulunmaktadır. Evlerden Çevre Yolu gözükmektedir. Bölgede Tahtakale, Metro ve Deepo gibi birçok alışveriş merkezi bulunmaktadır. Satılık Kepez evleri Metro'ya 3 km, Deepo'ya 3.7 km, hastaneye 2 km, plaja 12 km, Antalya şehir merkezine 4 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 7 km uzaklıktadır.

Bu proje Antalya'da saygın ve güvenilir bir inşaat şirketinin yeni projesidir. Projenin inşaatı 2017 yılının Nisan ayında tamamlanacaktır.

Kepez'deki konut projesi 10.000 m² arsa üzerine inşa edilmektedir. Kepez'de yeni inşa edilen evler 5 katlı 5 blok ve toplam 90 evden oluşmaktadır. Kepez'de satılık evler kompleksinin içinde iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, kapıcı, 10 kişilik asansör, jeneratör, yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, fitness salonu, sauna, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik bulunmaktadır.

Bu projede satılık 2 tip ev bulunmaktadır

2 yatak odalı evler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile birlikte 75-100 m²'dir.

Not: Bazı 2 yatak odalı dairelerde tek balkon bulunmaktadır. Giriş kattaki 2 yatak odalı dairelerde ise ebeveyn banyo bulunmamaktadır.

3 yatak odalı evler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile birlikte 115-120 m²'dir.

Tüm dairelerde ankastre mutfak, panjur, günısı alt yapı sistemi, doğal gaz alt yapı sistemi, klima alt yapı sistemi, klima motorları için özel balkon, Led ışıklandırma, spot ışıklandırma, laminant parke ve merkezi TV uydu sistemi bulunmaktadır.

İnşaat Şirketinden Kredi

Bu projeden daire satın alırken, ilk başta satış bedelinin %50'sini ödeyerek, geri kalan bedeli 48 ay (4 yıl) taksitle ödeyebilirsiniz.

Genel Özellikler | Kepez'de Satılık Evler

Daire / Antalya / Kepez

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçePanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

2+1 Daire312.800 TL3+1 Daire484.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Kepez'de Satılık EvlerKepez'de Satılık Evler
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kepez KonaklarıKepez Konakları312.700 TL1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya Şehir Merkezine Yakın 2 Yatak Odalı Satılık DairelerAntalya Şehir Merkezine Yakın 2 Yatak Odalı Satılık Daireler312.700 TL2+1Merkez / AntalyaKonyaaltı Hurma'da Dağ Manzaralı Satılık DairelerKonyaaltı Hurma'da Dağ Manzaralı Satılık Daireler316.500 TL1+1Konyaaltı / AntalyaSahra Konakları 2Sahra Konakları 2318.600 TL2+1, 3+1Kepez / Antalya