Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri

Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / MerkezKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kocaeli / Merkez - videoKocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, İç Fotoğraflar-1Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, İç Fotoğraflar-2Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, İç Fotoğraflar-3Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, İç Fotoğraflar-4Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kat Planları-1Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri, Kat Planları-2
Fiyat 450.000 TL
 • Genel Detaylar
 • Stüdyo
 • KOMİSYON YOK
 • Kocaeli / Merkez
 • 60 m²
 • 1+0
 • 1
 • 02/2022
 • 5
 • İnşaat Halinde
 • 9 km
 • 63 km
Emlak No KCO-0008

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• 6.5 milyon m²’lik dev bir kampüse sahip üniversitenin hemen yanında
• Teslim tarihine kadar minimum %65 değer artışı
• Türk Vatandaşlığı koşullarına uygun

Kocaeli Üniversitesi Kampüsü Yanında Yepyeni Bir Yatırım Modeli UNIVA Öğrenci Evleri

Kocaeli'nde satılık öğrenci evleri, Kocaeli Üniversitesi'nin yanında yer almaktadır. Kocaeli, İstanbul’a ve Marmara şehirlerine yakınlığı ve zengin eğitim olanakları ile öğrencilerin eğitim için en çok tercih ettiği şehirlerden biridir. Çevre dostu bir şirketin hayata geçirdiği UNIVA Öğrenci Evleri projesi, konut ihtiyacının üst düzeye çıktığı bir bölgede, oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Kocaeli Üniversitesi Kampüsü’ne birkaç adım uzaklıkta olan öğrenci evleri, şehir merkezine 9 km, Kocaeli Otobüs Terminali’ne 10 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 63 km ve İstanbul’a 85 km uzaklıkta.

Kocaeli Üniversitesi’nde 81.000’den fazla öğrenci eğitim hayatını sürdürmekte ve bu popülasyonun yaklaşık %52’si kalacak yer problemi yaşamaktadır. Mevcut konut seçenekleri, öğrencilerin eğitim hayatı boyunca ihtiyacı olan sosyal ve günlük olanakları sağlamakta yetersiz kalmaktadır. UNIVA Öğrenci Evleri projesinin en temel amacı, yetersiz konut problemini çözüp öğrencilerin ihtiyacı olan fiziki koşulları yüksek teknolojiyle bir araya getirirken yatırımcılara maksimum kâr sağlayarak yepyeni bir yatırım modeli sunmak.

Değeri günden güne artan çevre dostu projenin yatırım avantajları ise şöyle:

• Ortalama 8 yıl içinde %12’ye kadar çıkan değer artışı (Bu periyod normal şartlarda emlak piyasasında 25 yıla kadar çıkmaktadır.)
• Minimum %8 kira geliri (Diğer yatırım seçeneklerine kıyasla 3 kat daha fazla getiri)
• Vatandaşlık şartlarına uygun

Ayrıca, UNESCO raporuna göre Türkiye, yabancı öğrenciler için en çok tercih edilen ikinci ülke konumunda. UNIVA Öğrenci Evleri projesi şimdiden dünyaca ünlü öğrenci birliklerinin dikkatini çekmiş durumda. Yerel ve ulusal talepler göz önüne alındığında, düşük bütçeli yatırımcılara dahi yüksek bir gelir elde etme imkanı veren proje, Türkiye’nin emlak piyasası için kuşkusuz yepyeni bir soluk.

26.305 m² arsa alanına inşa edilen proje, kiracı bulma, bakım ve ücret takibi gibi tüm organize işleri yürüten bir yönetime sahiptir. Projede resepsiyon, sağlık merkezi, etüt odaları, kütüphane, açık hava spor alanları, spor salonu, oyun odaları, müzik ve sanat odaları, çamaşır ve ütü odası, kuru temizleme servisi, yemekhane-kafe, dinlenme alanları, depo alanları, kuaför ve süpermarket gibi imkanlar bulunmaktadır. UNIVA Öğrenci Evleri, sunduğu cazip sosyal imkanlar ve kolaylıklar ile öğrencilerin yanı sıra çocukları için iyi organize edilmiş, konforlu ve güvenli bir yaşam alanı arayan aileleri de kendisine çekiyor. Ayrıca proje, çocuklarını ziyaret eden ailelere geçici olarak konaklama hizmeti de sunuyor. Proje, zengin olanaklarının yanı sıra, üniversitedeki her bölüm için ayrı olarak tasarladığı çalışma odalarıyla öğrencilerin eğitim hayatına maksimum katkı sağlamayı hedefliyor.

262 üniteden oluşan projede toplam yatak kapasitesi 786’dır. Tüm üniteler 3 öğrenci için 3 yatak ve bir banyo ile ortak bir yaşam alanı sunan konforlu stüdyo daireler şeklinde tasarlanmıştır. Öğrenci evleri eşyalı olarak teslim edilecektir.

Stüdyo evler, bir yatak odası ve bir banyodan oluşmaktadır. (Mutfak ve salon her 2 daire için ortak olarak projelendirilmiştir.)

Not: UNIVA Öğrenci Evleri projesi yatırım amaçlıdır ve sadece öğrencilere kiralanabilir. Kişinin kendi kullanım hakkı yoktur.

Genel Özellikler | Kocaeli’nde Kira Garantili Yatırımlık Öğrenci Evleri

Daire / Kocaeli / Merkez

AsansörSite içindeSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTV uyduDuşMobilyaAmerikan Mutfak
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 450.000 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 7.07.2021 15:05:48

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kocaeli Kartepe'de Havuzlu ve Türk Hamamlı Sitede DairelerKocaeli Kartepe'de Havuzlu ve Türk Hamamlı Sitede Daireler435.700 TL1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1 dpKartepe / KocaeliKocaeli Kartepe’de Mükemmel Konumda Satılık Sıfır DairelerKocaeli Kartepe’de Mükemmel Konumda Satılık Sıfır Daireler490.200 TL1+1, 2+1, 3+1Kartepe / KocaeliKocaeli Başiskele’de Doğayla İç İçe Lüks Satılık DairelerKocaeli Başiskele’de Doğayla İç İçe Lüks Satılık Daireler501.400 TL1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1Başiskele / KocaeliKocaeli Çayırova'da Havuzlu Sitede Yatırımlık Lüks DairelerKocaeli Çayırova'da Havuzlu Sitede Yatırımlık Lüks Daireler542.100 TL1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dpMerkez / Kocaeli