0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Komple Satılık Bina

Komple Satılık Bina, Antalya / KonyaaltıKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, Antalya / Konyaaltı - videoKomple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-1Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-2Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-3Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-4Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-5Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-6Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-7Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-8Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-9Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-10Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-11Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-12Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-13Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-14Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-15Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-16Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-17Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-18Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-19Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-20Komple Satılık Bina, Kat Planları-1Komple Satılık Bina, Kat Planları-2Komple Satılık Bina, Kat Planları-3
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Konyaaltı
 • 62 m² - 179 m²
 • 1+1, 1+1 dp, 2+1 dp, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2013
 • 2
 • SATILDI.
 • 3 km
 • 400 m
 • 25 km
Emlak No AYT-497

Yatırım Yapmak İsteyenlere Özel Satılık Bina

Komple satılık bina, Antalya'da turistik bir bölge olan Konyaaltı'nda yer almaktadır. Bu bölge Toros dağları manzarasına sahip olup, alçak katlı binalardan oluşmaktadır. Antalya'da satılık bina ana caddeye, okullara, marketlere, kafelere, restoranlara, parklara, halk pazarına ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Antalya'da yatırım fırsatı olan bu bina Boğaçay projesi, Konyaaltı sahil yürüyüş yolu, Tünektepe, Antalya Akvaryum, 5M Migros, Minicity, Lunapark ve Cam Piramit gibi birçok sosyal aktivitenin bulunduğu bir bölgededir. Lüks kompleks Konyaaltı plajına 400 m, Antalya şehir merkezine 3 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Binadaki tüm daireler mükemmel Toros dağları manzarasına sahiptir. Satılık bina kaçırılmaması gereken bir yatırım fırsatıdır.

Lüks kompleks 796 m² arsa üzerine inşa edilmiş olup, tek blok ve 15 daireden oluşmaktadır. Bu binada iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, asansör, yüzme havuzu ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

Burada 4 tip daire bulunmaktadır

1 yatak odalı bahçe dubleks daire, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve bir balkon ile birlikte 86 m²'dir.

1 yatak odalı çatı dubleks daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve bir teras ile birlikte 62-90 m²'dir.

2 yatak odalı bahçe dubleks daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 banyo ve bir balkon ile birlikte 119-130 m²'dir.

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile birlikte 179 m²'dir.

Tüm dairelerde panjur, ankastre mutfak, TV uydu sistemi ve her odada klima bulunmaktadır.

Bu bina SATILDI.

Genel Özellikler | Komple Satılık Bina

AsansörYüzme havuzuOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkon
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Komple Satılık BinaKomple Satılık Bina
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim DaireAntalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim Daire35.000 €1+1Lara / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler37.000 €1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık DairelerAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık Daireler38.000 €1+1, 2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık DairelerKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık Daireler41.500 €2+1Merkez / Antalya