Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler

Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / KonyaaltıKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-1Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-2Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-3Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-4Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-5Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-6Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-7Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-8Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-9Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-10Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-11Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-12Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-13Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-14Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-15Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-16Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-17Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-18Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-19Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-20Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-21Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, İç Fotoğraflar-22Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler, Kat Planları-1
Fiyatı 424.800 TL
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 2+1
 • Antalya / Konyaaltı
 • 48 m² - 110 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1
 • 1, 2
 • 07/2017
 • 4
 • Taşınmaya hazır
 • 7 km
 • 1 km
 • 25 km
Emlak No AYT-631

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Akıllı ev sistemi
• Modern iç tasarım
• Plaja yakın

Konyaaltı’nın Gözde Lokasyonu Hurma’da Yüzme Havuzlu Daireler

Antalya Konyaaltı’nda satılık daireler bölgenin en popüler yerlerinden biri olan Hurma mahallesinde yer almaktadır. Hurma, yeni yaşam merkezleri ve projelerle gitgide daha önemli ve gözde bir yer haline gelmektedir. Tamamlanacak olan Boğaçayı projesi bu alanı daha popüler ve avantajlı bir bölge haline getirecektir. Hurma, otobüs hatları ve çevreyolları bağlantılarıyla da kolay ulaşılabilir bir mahalle olmuştur.

Dairelerden Aktur Park, Antalya Akvaryum ve 5M Migros gibi önemli noktalara 5 dakikada, Kemer gibi kıyı bölgelerine ise 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca daireler denize 1 km, Antalya şehir merkezine 7 km, Antalya Havalimanı’na ise 25 km uzaklıktadır.

Dairelerin bulunduğu lüks site 4 katlı bir bloktan oluşmaktadır. Blokta 19 daire mevcuttur. Yeni yapılmış dairede yüzme havuzu, geniş bir bahçe, asansör ve otopark gibi birçok önemli özellik bulunmaktadır.

Sitede 3 tip daire bulunmaktadır

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir mutfak, bir banyo ve bir balkon ile 48-65 m²’dir.

1 yatak odalı dubleks daire 87 m²'dir.

2 yatak odalı çatı dubleksi daireler ise bir oturma odası, bir mutfak, bir banyo ve 2 balkon ile 110 m²’dir.

Tüm daireler konforunuz için birbirinden değerli özelliklerle donatılmıştır. Dairelerde akıllı ev sistemi, klima, ankastre mutfak, duşakabin, kombi ve uydu TV sistemi gibi özellikler bulunmaktadır.

Ödeme planı aşağıdaki gibidir;

1- Bu daireleri satın alırken, satış fiyatının %60'sini nakit, kalan tutarı 6 ay taksitle ödeyebilirsiniz.

Genel Özellikler | Konyaaltı Hurma’da Akıllı Ev Sistemli Daireler

Daire / Antalya / Konyaaltı

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark7/24 GüvenlikBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (500-1.000 m.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

1+1 Daire424.800 TL2+1 Daire719.800 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 24.9.2019 17:37:29

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kepez’de Konforlu Satılık DairelerAntalya Kepez’de Konforlu Satılık Daireler420.000 TL3+1Kepez / AntalyaGebizli Mahallesi’nde Sosyal Olanaklara Yakın DairelerGebizli Mahallesi’nde Sosyal Olanaklara Yakın Daireler413.000 TL3+1, 5+1 dpMerkez / AntalyaKonyaaltı'nda Satılık Eşyalı ve Sıfır DairelerKonyaaltı'nda Satılık Eşyalı ve Sıfır Daireler424.800 TL1+1Konyaaltı / AntalyaKonyaaltı'nda Anahtar Teslim Modern Tasarım DairelerKonyaaltı'nda Anahtar Teslim Modern Tasarım Daireler429.200 TL1+1Konyaaltı / Antalya