0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler

Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, Antalya / KonyaaltıKonyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, Antalya / Konyaaltı - videoKonyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-1Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-2Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-3Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-4Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-5Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-6Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler, İç Fotoğraflar-7
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Konyaaltı
  • 97 m² - 421 m²
  • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp
  • 2, 3
  • 12/2018
  • SATILDI
  • 8 km
  • 100 mt
  • 22 km
Emlak No AYT-740

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Denize sıfır daireler
• Antalya’nın büyük konut kompleksi projesi
• Lüks ve konfor özellikler

Antalya Konyaaltı’nda 5 Yıldızlı Otel Standartlarında Konforlu ve Lüks Daireler

Daireler, Antalya’nın en çok tercih edilen bölgesi Konyaaltı’nda yer almaktadır. Konyaaltı, lüks konut projeleri ile yatırım değeri yüksek bir bölgedir. Bu bölgede, hastane, okul, eczane, kafe, restoran, banka ve alışveriş merkezi gibi birçok olanak bulunmaktadır. Antalya’da satılık daireler, şehir merkezine 8 km, Antalya Havaalanı’na 22 km, mavi bayraklı temiz plajlara 100 mt ve Antalya Aquarium’a 2 km uzaklıktadır.

Lüks konut projesi 14.700 m² inşaat alanı ve 96.600 m² proje alanı üzerine inşa edilmiştir. Konut projesi 2 blok ve toplamda 152 daireden oluşmaktadır. Site içinde, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor salonu, sauna, hamam, masaj odaları, dinlenme alanları, yoga ve pilates odaları, kafe, restoran, çocuk oyun alanı, lobi ve toplantı odaları, alışveriş sokağı, 7/24 güvenlik ve kamera güvenlik sistemi, her daire için kapalı otopark alanı, siteye ait özel plaj alanı, yürüyüş alanları, asansör ve yeşil bir bahçe gibi özellikler bulunmaktadır.

Site içinde farklı tiplerde satılık daire bulunmaktadır

1 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir ebeveyn banyosu, bir banyo, bir balkon veya bir teras ile birlikte 97-125 m²’dir.

2 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir veya 2 banyo, bir ya da iki balkon ile birlikte 133-155 m²’dir. (Bazı 2 yatak odalı dairelerde bir ebeveyn banyosu ve bir WC vardır.)

2 yatak odalı dubleks daireler, bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, 2 ebeveyn banyosu, bir balkon ve bir teras ile birlikte 165-199 m²’dir.

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan ya da bir ayrı mutfak, bir WC, bir banyo, bir ebeveyn banyosu veya 2 ebeveyn banyosu ve bir, iki veya 3 balkon ile birlikte 188-474 m²’dir. (Bazı 3 yatak odalı dairelerde bir teras vardır.)

3 yatak odalı dubleks daireler, bir oturma odası, bir açık plan veya bir ayrı mutfak, bir banyo, bir ya da 2 ebeveyn banyosu, bir WC, bir balkon ve bir bahçe teras ile birlikte 197-271 m²’dir.

4 yatak odalı daireler, bir oturma odası, bir açık plan veya bir ayrı mutfak, bir WC, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir giyinme odası, bir ya da 2 teras ilebirlikte 218-421 m²’dir.

4 yatak odalı dubleks daireler, bir oturma odası, bir açık plan veya bir ayrı mutfak, bir WC, bir ebeveyn banyosu veya iki ebeveyn banyosu, bir veya 2 banyo, bir veya 2 balkon ve bir teras ile birlikte 218-284 m²’dir.

Konyaaltı’ndaki daireler, birinci sınıf malzemelerle donatılmıştır. Dairelerde, akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi, gizli ışıklandırma ve ankastre mutfak gibi lüks özellikler vardır.

SATILDI.

Genel Özellikler | Konyaaltı’nda Denize Sıfır Ultra Lüks Satılık Daireler

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSpor SalonuOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeGiyinme OdasıTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakDenize SıfırDeniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyat sorunuz

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya'da Şehir Merkezine 5 Dakika Uzaklıkta Yeni DairelerAntalya'da Şehir Merkezine 5 Dakika Uzaklıkta Yeni Daireler149.500 TL1+1, 2+1Merkez / AntalyaAhatlı Mahallesinde Güney Cephe 1+1 Satılık DaireAhatlı Mahallesinde Güney Cephe 1+1 Satılık Daire164.500 TL1+1Kepez / AntalyaAntalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi DairelerAntalya’da Uygun Fiyata Satılık Merkezi Daireler170.000 TL1+1, 2+1Merkez / AntalyaKundu’da Yeni Eşyalarla Donatılmış Modern DaireKundu’da Yeni Eşyalarla Donatılmış Modern Daire171.900 TL1+1Kundu / Antalya
Bizimle Çalışmak İster misiniz?