0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Lara Hill Villaları

Lara Hill Villaları, Antalya / KunduLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, Antalya / Kundu - videoLara Hill Villaları, İç Fotoğraflar-1Lara Hill Villaları, İç Fotoğraflar-2Lara Hill Villaları, İç Fotoğraflar-3
Fiyatı 630.000 €
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Kundu
 • 360 m² - 450 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 2012
 • 2, 3
 • Taşınmaya hazır
 • 12 km
 • 4 km
 • 10 km
Emlak No AYT-112

Lara'da Satılık Lüks Villalar

Satılık lüks villalar Kemerağzı mevkiinde bulunmaktadır.

Burası şehrin gürültüsünden uzakta huzurlu bir yaşam için ideal bir seçim olacaktır. Villa şehirden uzak olmasına rağmen otobüs duraklarına yakın konumdadır.

Antalya, Lara'da satılık villalar plaja 4 km, Antalya şehir merkezine 12 km, havaalanına ise 10 km uzaklıktadır.

Lara Hill Villaları toplamda 140.000 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. Lüks villa sitesinde müstakil ve ikiz olmak üzere toplam 95 adet villa bulunmaktadır.

Lara Hill Villalarında büyük bir bahçe, ortak alanda büyük vir havuz, spor tesisleri, basketbol ve futbol sahası, tenis kortu, kamelyalar, çocuk oyun parkı, otopark alanı, kapıcı, hidrofor, jeneratör, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik bulunmaktadır.

Burada satılık 2 tip villa bulunmaktadır

B tipi taşınamaya hazır triplex villa bir oturma odası, ayrı bir mutfak, 4 yatak odası, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve bir teras ile 450 m²'dir.

C tipi taşınamaya hazır triplex villa bir oturma odası, ayrı bir mutfak, 4 yatak odası, bir giyinme odası, bir çamaşır odası, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir balkon ve kış bahçesi ile 360 m²'dir.

Tüm villaların kendisine özel bahçesi ve otopark alanı bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Lara Hill Villaları

Villa / Antalya / Kundu

Yüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Lara Hill VillalarıLara Hill Villaları
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Konyaaltı'nda Şehrin İçinde Doğa ile İç İçe Satılık VillalarKonyaaltı'nda Şehrin İçinde Doğa ile İç İçe Satılık Villalar627.500 €6+1Konyaaltı / AntalyaUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks VillalarUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar531.000 €3+1, 4+1Konyaaltı / AntalyaArt Suite VillalarıArt Suite Villaları766.500 €6+1 dpKundu / AntalyaKundu'da Özel Yüzme Havuzlu Lüks Tasarım VillalarKundu'da Özel Yüzme Havuzlu Lüks Tasarım Villalar862.500 €5+1Kundu / Antalya