0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler

Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / LaraLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-1Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-2Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-3Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-4Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-5Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-6Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-7Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-8Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-9Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-10Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-11Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-12Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-13Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-14Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-15Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-16Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-17Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-18Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-19Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-20Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-21Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-22
Fiyatı 948.800 TL
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 4+1
 • Antalya / Lara
 • 180 m² - 240 m²
 • 3+1, 4+1dp
 • 2, 4
 • 1, 2
 • 09/2017
 • 4
 • İnşaat halinde
 • 3 km
 • 10 km
Emlak No AYT-648

Çağlayan Mahallesi’nde Yüzme Havuzlu Site İçinde Satılık Sıfır Daireler

Lara’da bulunan satılık daireler tercih edilen bir mahalle olan Çağlayan’da yer almaktadır. Mahalle konumu dolayısıyla avantajlı ve lüks yaşama oldukça elverişlidir. Bölge, sosyal mekanları, deniz kenarını ve doğal güzellikleri bir araya getirmektedir.

Satılık daireler Lara’nın merkezi konumunda yer almaktadır. Çağlayan Kapalı Halk Pazarı, dairelerin hemen yanında bulunmaktadır. Alanın yakınlarında ayrıca alışveriş merkezi, dükkanlar, okullar, kolejler, oteller, hastaneler, sağlık merkezleri ve toplu taşıma olanakları mevcuttur. Antalya’nın en popüler alışveriş merkezlerinden Terracity ve muhteşem manzaraya sahip Falez Parkı, lüks dairelere yalnızca yürüme mesafesindedir. Daireler ayrıca Lara Plajına 3 km, havalimanına da 10 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Lüks dairelerin bulunduğu site 2 blok ve 20 daireden oluşmaktadır. Sitede, kapalı otopark, yüzme havuzu, geniş bir bahçe, kapıcı, asansör, jeneratör, 24 saat aktif güvenlik servisi ve kameraları mevcuttur.

Bu sitede 2 tip satılık daire bulunmaktadır

3 yatak odalı daireler bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu, bir giyinme odası ve bir balkon ile 180 m²’dir.

4 yatak odalı dubleks daireler bir oturma odası, 2 ayrı mutfak, 2 banyo, 2 ebeveyn banyosu, bir balkon ve bir teras ile 240 m²’dir.

Tüm daireler akıllı ev sistemiyle donatılmıştır. Dairelerde ayrıca panjur, çelik kapı, duş kabini, ankastre mutfak ve uydu TV altyapısı gibi bir çok önemli özellik mevcuttur.

Genel Özellikler | Lara’da Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Lüks Daireler

Daire / Antalya / Lara

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

3+1 Daire948.800 TL4+1 Daire1.380.000 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 2.2.2018 09:46:20

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Konyaaltı'nda Doğalgaz ve Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış DairelerKonyaaltı'nda Doğalgaz ve Akıllı Ev Sistemiyle Donatılmış Daireler935.000 TL3+1 dp, 5+1 dpKonyaaltı / AntalyaUncalı Mahallesinde Ayrı Mutfaklı Sıfır Ferah DairelerUncalı Mahallesinde Ayrı Mutfaklı Sıfır Ferah Daireler931.500 TL3+1, 4+1Konyaaltı / AntalyaLara Park SitesiLara Park Sitesi950.400 TL2+2 dpKundu / AntalyaBoy-ak 6 ApartmanıBoy-ak 6 Apartmanı996.200 TL4+1 dpLara / Antalya