Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler

Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / LaraLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, Antalya / Lara - videoLara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-1Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-2Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-3Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-4Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-5Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-6Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-7Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-8Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-9Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-10Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-11Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-12Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-13Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-14Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-15Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-16Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-17Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-18Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-19Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-20Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-21Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler, İç Fotoğraflar-22
Fiyat 1.458.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 4+1
 • KOMİSYON YOK
 • Antalya / Lara
 • 240 m²
 • 4+2 dp
 • 3
 • 2
 • 2010
 • 4
 • Taşınmaya hazır
 • 8 km
 • 5 km
 • 13 km
Emlak No AYT-917

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Huzurlu yaşam alanı
• Sosyal olanaklara yakın
• Yatırım avantajı

Çağlayan Mahallesi'nde Yatırım Değeri Yüksek 4+2 Satılık Daireler

Konforlu satılık daireler Lara semtinin Çağlayan Mahallesi'nde yer almaktadır. Lara, plajlara yakınlığı, dünya markalarının yer aldığı mağazaları, semt pazarları, otelleri ile meşhur bir semttir. Satılık daireler halk pazarına, sağlık ocağına, eczanelere, okullara, çocuk parklarına ve otobüs duraklarına oldukça yakındır. Daireler denize 5 km, şehir merkezine 8 km ve Antalya Havaalanı’na 13 km uzaklıktadır.

Site 4 katlı 3 bloktan oluşmaktadır ve her katta iki daire bulunmaktadır. Sitede büyük bir bahçe, asansör, otopark, ortak bir teras ve kapıcı vardır.

Site içerisinde satılık tek daire kalmıştır

4+2 çatı katı daire, 4 yatak odası, 2 oturma odası, ayrı mutfak, 2 ebeveyn banyosu, banyo, 2 balkon ve kiler ile 240 m²’dir.

Modern daire, duvar kâğıdı ve laminat parke ile kaplıdır. Özel tasarımlı spot ışıklı aydınlatma sistemine sahip olan dairede ankastre mutfak, mutfak pervanesi, merdiven altında yer alan özel bir dolap, panjur, TV uydu sistemi, fiber internet ve doğalgaz bulunmaktadır. Ayrıca özel yapım dolapları ve taş ile kaplı duvarları olan yalıtımlı çatı katı odası vardır. (Üst katta daha sonra eklenmiş bir oturma odası vardır)

Genel Özellikler | Lara’da Sosyal Olanaklara Yakın Konforlu Daireler

Daire / Antalya / Lara

Site içindeOtoparkBahçePanjurTV uyduDuşKüvetEbeveyn BanyosuAnkastre SetİnternetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 1.458.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Konyaaltı’nın Gürsu Mahallesinde Modern ve Yeni DairelerKonyaaltı’nın Gürsu Mahallesinde Modern ve Yeni Daireler1.400.400 TL2+1 dpKonyaaltı / AntalyaKepez’de Lüks Site İçinde 3 Cepheli Dubleks DaireKepez’de Lüks Site İçinde 3 Cepheli Dubleks Daire1.400.000 TL5+2Kepez / AntalyaKonyaaltı'nda Satılık DairelerKonyaaltı'nda Satılık Daireler1.496.900 TL3+1 dpKonyaaltı / AntalyaMarina EvleriMarina Evleri1.535.900 TL3+1 dpKonyaaltı / Antalya