0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler

Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / MahmutlarMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Alanya / Mahmutlar - videoMahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-1Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-2Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-3Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-4Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-5Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-6Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-7Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-8Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-9Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-10Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-11Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, İç Fotoğraflar-12Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Kat Planları-1Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler, Kat Planları-2
616.100 TL % 5
Fiyatı 585.300 TL
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • Alanya / Mahmutlar
 • 55 m² - 243 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 3+1dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2017
 • 11
 • Taşınmaya hazır
 • 7 km
 • 25 m
 • 22 km
Emlak No ALN-236

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Denize sıfır, özel plaj ve plaja geçiş için özel geçit
• Yüksek kaliteli malzemeler, özel tasarım sosyal alanlar
• Özel alışveriş merkezi

Alanya Mahmutlar’da Özel Plajlı Modern Daireler

Satılık daireler Alanya’nın en güzel yerlerinden biri olan Mahmutlar’da yer almaktadır. Dünyaca ünlü Alanya plajlarına ev sahipliği yapan Mahmutlar, son zamanlardaki gelişimleriyle dikkat çekiyor.

Alanya’da satılık daireler denize 25 metre mesafede bulunmaktadır. Şehirlerarası yolun kenarında bulunan dairelerden şehrin her yönüne kolayca ulaşabilirsiniz. Dairelerin bulunduğu alan, Alanya kent merkezine 7 km, Gazipaşa Havalimanı’na 22 km, Antalya şehir merkezine ise 145 km mesafede yer almaktadır. Daireler, kafe, restoran, alışveriş merkezi, okul, halk pazarı, hastane, tıp merkezi, eczaneler ve parklar gibi birçok olanağa da yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır.

Lüks dairelerin bulunduğu site 11 katlı 1 blokta bulunan 160 daireden oluşmaktadır. Site, kendi plajına ulaşan bir alt geçide sahiptir. Sitede ayrıca güzel dizayn edilmiş, geniş bir bahçe vardır. Deniz ve dağ manzaralı dairelerde hem yetişkinler hem de çocuklar için bir yüzme havuzu, alışveriş merkezi, kapalı otopark, fitness salonu, spa, buhar odası, hamam, sauna, yoga ve pilates alanı, çardak, barbekü alanı, çocuk yuvası, oyun parkları, geniş asansörler, 24 saat güvenlik hizmeti ve kameraları bulunmaktadır.

Sitede 4 çeşit daire bulunmaktadır

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık bir mutfak, bir banyo ve bir balkon ile 55-68 m²’dir.

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu ve 1 ya da 2 balkon ile 98-150 m²’dir.

3 yatak odalı daireler bir oturma odası, açık bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyosu ve 2 balkon ile 157 m²’dir.

3 yatak odalı dubleks daireler bir oturma odası, açık bir mutfak, 2 banyo, bir ebeveyn banyosu ve 2 balkon ile 171-243 m²’dir.

Taksitli satılık daireler, yaşamınızı kolaylaştırmak için birçok özellikle donatılmıştır. Daireler su ve ses yalıtımı, çelik kapı, yangın alarmı, video interkom ve merkezi uydu TV sistemi gibi özelliklere sahiptir.

Genel Özellikler | Mahmutlar’da Panoramik Deniz Manzaralı Lüks Daireler

Daire / Alanya / Mahmutlar

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşBarbeküEbeveyn BanyosuBalkonAmerikan MutfakDenize SıfırSahile (0-500 m.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
Alanya
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

1+1 Daire616.100 TL%5585.300 TL2+1 Daire862.600 TL3+1 Daire1.478.700 TL%61.386.300 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Alanya Oba’da Zengin Olanaklara Sahip Satılık DairelerAlanya Oba’da Zengin Olanaklara Sahip Satılık Daireler579.200 TL1+1, 2+1, 3+1, 4+1Oba / AlanyaAlanya Tosmur'da Satılık Sıfır DairelerAlanya Tosmur'da Satılık Sıfır Daireler576.100 TL1+1, 2+1Tosmur / AlanyaAlanya’da Merkezi Lokasyona Sahip Lüks DairelerAlanya’da Merkezi Lokasyona Sahip Lüks Daireler585.400 TL1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dpMerkez / AlanyaKargıcak’ta Deniz ve Orman Manzaralı Sıfır DairelerKargıcak’ta Deniz ve Orman Manzaralı Sıfır Daireler597.700 TL2+1, 4+1 dpKargıcak / Alanya
Bizimle Çalışmak İster misiniz?