Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Meksika'dan Antalya'ya Uzanan Aşk Hikayesi

12.10.2019

Meksika'dan Antalya'ya Uzanan Aşk HikayesiMeksika'da yaşayan Fabian Issac Barbera Castro ve Carolina Alveraz Montero, Carolina'nın çalıştığı tekstil fabrikasında tanıştı. Birbirine aşık olan Carolina ve Fabian, Şubat ayında tatil için Antalya'ya geldi. Burayı seven çift Antalya'da yaşamaya karar verdi. Antalya Homes aracılığı ile Döşemealtı ilçesinden ev satın alarak düğün hazırlıklarına başladılar. 04.10.2019 tarihinde de, Döşemealtı Belediyesi'nde, belediye personeli ve burada tanıştıkları arkadaşının şahitliği eşliğinde Türk geleneklerine uygun bir törenle evlendi.

Ev Satın Almak İçin Antalya Homes’u Tercih Ettiler

Ev Satın Almak İçin Antalya Homes’u Tercih Ettiler

Meksikalı çift, Antalya Homes’in uzman ekibiyle temasa geçti ve Antalya Döşemealtı'nda yer alan bir ev satın aldı. Çift, yeni hayatlarına Antalya Homes’dan aldıkları bir evde başladı.

Antalya Homes'tan aldıkları ev ile mutluluklarını ifade eden Carolina: “Eşim 10 yıl önce Antalya’ya tatil için gelmiş. Şubat ayında ise birlikte geldik. Burayı çok beğendik ve burada yaşamaya karar verdik. Döşemealtı’nda evimizi aldık. İstanbul çok soğuktu. Antalya’nın çok güzel iklimi var ve biz burayı tercih ettik" diye konuştu. Aşk hikayesine anlatan Carolina: "Fabian benim müşterimdi. Erkek kardeşimle birlikte çalıştığımız tekstil endüstri şirketimize gelmişti. Beni görmüş ve önce takip edip adresimi bulmaya çalışmış. Ve daha sonra arkadaşlarıyla bir senaryo hazırlayıp benim arabama çarptılar. Sonra da yine arkadaşlarını gönderip beni korumaya aldı. Biz ertesi gün yemeğe çıktık.” diye devam etti.

Fabian ise: “Çok mutluyum. Arkadaşlarıma ve siz aileme çok teşekkür ederim. Buradaki insanları ve buranın atmosferini çok seviyorum. Herkese çok teşekkür ederim” dedi.

Antalya'da Yaşamak Büyük Bir Zevk

Akdeniz’in incisi olarak bilinen Antalya, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken Antalya’da gayrimenkul sahibi olmak için birçok sebep bulunmaktadır. Muhteşem plajları, yeşil çam ormanları, rengarenk bitki örtüsü, tarihi yapıları ve 5 yıldız otelleri sayesinde her yıl Antalya’ya çok sayıda turist gelmekte ve çoğu Antalya'da yaşamlarını sürdürmeye karar vermektedirler.

Antalya'da satılık gayrimenkuller hakkında daha fazla bilgi sahip olmak için satış temsilcilerimizle iletişime geçebilir ya da listeleme sayfamıza göz atabilirsiniz. Antalya Homes olarak 9 dil bilen uzman kadromuzla birlikte gayrimenkul seçiminden tapu teslimine kadar tüm bu süreç boyunca sizinle beraberiz.

Emlak Haberleri18.06.2021
3 Aşamada Türkiye'de Emlak Satın Alma Yoluyla Yatırım Yapmak
17.06.2021
Türkiye’de Yabancılar İçin Gayrimenkul Satın Alma Süreci
11.06.2021
Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
10.06.2021
Türkiye'de Gayrimenkul Satın Almak Güvenli mi?
7.06.2021
Yeni Ofisimiz Ankara Çankaya’da Hizmet Veriyor!
3.06.2021
Dövizdeki Artış Yabancıların Satın Alma Gücünü Yükseltti
10.05.2021
Pakistan Uyruklu Yabancılar için Türkiye’de Vatandaşlık Edinmek
8.05.2021
Hintliler İçin Türk Vatandaşlığı Almanın Yolları
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN