0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Ormanada Evleri

Ormanada Evleri, İstanbul / ZekeriyaköyOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İstanbul / Zekeriyaköy - videoOrmanada Evleri, İç Fotoğraflar-1Ormanada Evleri, İç Fotoğraflar-2Ormanada Evleri, İç Fotoğraflar-3Ormanada Evleri, İç Fotoğraflar-4Ormanada Evleri, İç Fotoğraflar-5
Fiyatı 1.722.500 €
 • Genel Detaylar
 • İstanbul / Zekeriyaköy
 • 380 m² - 700 m²
 • 6+1
 • 1, 2, 3, 4, 5
 • 1, 2
 • 2013
 • 2
 • Taşınmaya Hazır
 • 2 km
 • 8 km
 • 50 km
Emlak No IST-035

İlgi Çekici Satılık İstanbul Evleri

Ormanada Evleri 220 dönüm arazi üzerinde kurulmuş, hızla gelişen bir bölgede İstanbul Zekeriyaköy'dedir. Bu projede 25 dönüm yeşil alan bulunur. Burası ekolojik bir alanda yaşamak için eşsiz fırsat ve doğayla çevrili bu alan megakentin en gelişmiş altyapısına sahiptir. Yeni yapılan tünel sayesinde merkeze ulaşım bağlantıları çok iyi kurulmuştur.

Mükemmel konut projesi 273 konuttan oluşur. İstanbul'da satılık evler kompleksinin içinde yürüyüş ve bisiklet yolları gibi birçok aktivite vardır, 2 tenis kortu (biri kapalı), basketbol sahası ve spor kompleksi, 8 çocuk oyun alanı, 2 eğlence parkı, kafe ve restoranlar, pazar alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, pilates, spor salonu, sauna, buhar odaları ve masaj odaları bulunur.

Ormanada Evleri'nde 4 tip ev bulunur:

- 380 m2 olan H380 tipi villalarda bodrum katında elektrik odası, teknik oda, hizmetli odası, banyo, hobi odası, depo, çamaşırhane ve garaj; zemin katta ayrı mutfak, salon, çalışma odası; üst katta ise 4 yatak odası, 4 ebeveyn banyosu ve giyinme odası bulunur.

- 410 m2 olan H410 tipi villalarda bodrum katında depo, teknik oda, elektrik odası, hobi odası, hizmetli odası, banyo, çamaşır odası, garaj; zemin katta ayrı mutfak, salon, çalışma odası; üst katta 4 yatak odası, 2 giyinme odası, 3 ebeveyn banyosu ve ana banyo bulunur.

- 480 m2 olan H480 tipi villarlarda bodrum katında çamaşır odası, hobi odası, elektrik odası, teknik oda, depo, hizmetli odası, banyo, garaj; zemin katta ayrı mutfak, salon, banyo ve çalışma odası; üst katta 4 yatak odası, 4 ebeveyn banyosu ve 4 giyinme odası bulunur.

- 700 m2 olan H700 tipi villalarda bodrum katında, depo, sauna, elektrik odası, teknik oda, çamaşır odası, hizmetli odası, banyo, garaj; zemin katta ayrı mutfak, oturma odası, banyo, yatak odası ve çalışma odası; üst katta 3 yatak odası, 3 giyinme odası, 3 ebeveyn banyosu ve geniş bir teras bulunur.

Tüm evler ve villalarda jakuzi, barbekü, şömine, görüntülü diafon, beyaz eşya ve mutfak aletleri, klima, TV uydu sistemleri ve internet vardır.

Genel Özellikler | Ormanada Evleri

Villa / İstanbul / Zekeriyaköy

SaunaYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)OtoparkTenis KortuKlimaGiyinme OdasıTV uyduDuşBarbeküEbeveyn BanyosuAnkastre SetİnternetBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Ormanada EvleriOrmanada Evleri
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
İstanbul Büyükçekmece'de Göl Manzaralı Villalarİstanbul Büyükçekmece'de Göl Manzaralı Villalar1.268.000 €6+1Büyükçekmece / İstanbulBüyükçekmece'de Müstakil Bahçeli Villa Yaşamı Sunan EvlerBüyükçekmece'de Müstakil Bahçeli Villa Yaşamı Sunan Evler900.000 €4+1 dp, 5+1 dpBüyükçekmece / İstanbulİstanbul Boğazı'nın Rumeli Yakasında Satılık Tarihi Yalıİstanbul Boğazı'nın Rumeli Yakasında Satılık Tarihi Yalı23.585.000 €12+2Sarıyer / İstanbul