0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler

Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / KepezAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Antalya / Kepez - videoAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, İç Fotoğraflar-1Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, İç Fotoğraflar-2Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, İç Fotoğraflar-3Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, İç Fotoğraflar-4Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, İç Fotoğraflar-5Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-1Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-2Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-3Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-4Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-5Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-6Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-7Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler, Kat Planları-8
Fiyatı 147.500 €
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 4+1
 • Antalya / Kepez
 • 160 m² - 263 m²
 • 3+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 12/2017
 • 3, 4
 • İnşaat halinde
 • 6 km
 • 7 km
 • 12 km
Emlak No AYT-503

Şehir ve Deniz Manzaralı Satılık Daireler

Kardelen Konutları Antalya'da sakin ve yeni gelişmekte olan Kepez'de bulunmaktadır. Antalya'da satılık dairelerin etrafı yeşil alanlarla çevrilidir. Bölgenin çehresi ve fiyat politası, yeni projelerle birlikte hızla değişmektedir. Yeni inşaat projeleri ile birlikte, 2017’den itibaren bölgenin nüfusunda ciddi bir artış beklenmektedir.

Bu daireler merkezi bir konumda yer almasına rağmen şehrin gürültüsünden ve kargaşasından uzakta bulunmaktadır. Okullar, sağlık ocağı, eczaneler, cami, marketler, kafeler, restoranlar, kuaför, parklar, halk pazarı ve otobüs durakları gibi birçok sosyal olanak yürüme mesafesindedir. Antalya'nın yeni projesi 'Şehir Park Projesi' bu bölgede inşa edilmektedir. Satılık Antalya daireleri yeni Akdeniz Bölge hastanesine 1.5 km, Dünya Göz ve Memorial Hastanelerine 4 km, havalimanına 18 km, Otogara 3 km, Akdeniz Ünv. Tıp Fakültesi Hastanesi’ne 6 km, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 8 km, Özdilek AVM’ye 5 km, Mark Antalya AVM’ye 8 km, Konyaaltı plajlarına 9 km, Lara Plajlarına 19 km, şehir merkezi ve yat limanına ise sadece 6 km mesafededir.

Muhteşem bir manzaraya sahip, serin, bol oksijenli ve düşük nem oranı ile yemyeşil bir ortamda yaşam alanı sunan bu proje, toplam 6500 m² alan üzerine inşa edilmektedir. Projenin Kuzeyinde ve Güneyinde kapanmayacak dağ manzarası, Güneyinde ise deniz ve şehir manzarası vardır. Taksitli satılık daireler 3, 4 katlı 5 blok ve 48 daireden oluşmaktadır. Kompleks içinde yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, açık ve kapalı otopark alanı, kamelya, çocuk oyun alanı, asansör, kapıcı, su tankı, hidrofor ve 7/24 güvenlik bulunmaktadır.

Projede her biri Antalya, deniz, dağ, park ve havuz manzaralı 2 tip daire seçeneği bulunmaktadır

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile birlikte 160 m²'dir.

4 yatak odalı dubleks daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası, bir balkon ve 2 teras ile birlikte 238-263 m²'dir.

Tüm dairelerde günısı, doğalgaz, LED ışıklandırma, klima alt yapı sistemi, görüntülü diafon ve laminant parke bulunmaktadır.

12 aya kadar taksit imkanı

Bu projeden daire satın alırken, satış bedelinin %50'sini ödeyerek, geri kalan bedeli 12 ay (1 yıl) taksitle ödeyebilirsiniz. Fiyatlar ve ödeme koşulları için fiyat listesine bakınız.

Kardelen Konutları proje satış sorumlusu Dilek YALDIZ'a bu numaradan ulaşabilirsiniz: +90 549 718 49 50

Genel Özellikler | Antalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler

Daire / Antalya / Kepez

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikBahçeGiyinme OdasıDuşKüvetEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Antalya Masa Dağında Ön Sırada DairelerAntalya Masa Dağında Ön Sırada Daireler
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Hatice Hanim Konakları 2Hatice Hanim Konakları 2141.500 €3+1 dpLara / AntalyaDegirmen EvleriDegirmen Evleri139.500 €4+1 dpMerkez / AntalyaBegonvil City EvleriBegonvil City Evleri147.500 €3+1 dpLara / AntalyaAntalya'da Satılık 2 Yatak Odalı DairelerAntalya'da Satılık 2 Yatak Odalı Daireler147.500 €2+1Lara / Antalya