Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile Çalışmanın Avantajları

14.12.2019

Birçok önyargının aksine profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti almak gayrimenkul satın alırken bütçenizden ve zamanınızdan tasarruf etmenize olanak sağlar. Konut piyasasını en iyi o bölgeye hakim bir gayrimenkul danışmanından öğrenebilirsiniz.

İnşaat sektörünün her geçen gün büyüdüğü ülkemizde İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa ve Trabzon gibi büyükşehirler konut satışlarında ön plana çıkmaktadır. Size en uygun evi bulmak, zamandan feragat edilmesi, yerel pazar ve tapu hakkında bilgi ve en nihayetinde güvenilir bir satıcı bulmak anlamına gelmektedir. Tamda bu noktada profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti almak oldukça önemlidir.

İstanbul gibi kozmopolit şehirlerde, gelişmiş ve gelişmekte olan birçok bölgenin olması satın alma sürecinde gayrimenkul alıcılarına zor anlar yaşatmaktadır. Bölgedeki pazar koşullarını bilen, bölgenin gelecekteki gelişme potansiyeline hakim, inşaat şirketleri ile birebir ilişkisi uzun yıllara dayanan ve pazarlık aşamasında daima sizin lehinize satıcı ile görüşen bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak yeni gayrimenkulünüzü sorunsuz bir şekilde satın almanızı sağlayacaktır.

Gayrimenkul Satın Alımında Antalya Homes Gayrimenkul Danışmanları ile Çalışmanın Avantajları

1. Kafa Karışıklığı Yaratmadan En Uygun Gayrimenkul Bulma

Sayısız seçenek içerisinden kendinize en uygun gayrimenkulü bulmak tahmin ettiğinizde de uzun sürecektir. Ancak profesyonel gayrimenkul danışmanı ile çalışmaya karar verdiğinizde yalnızca üç soruya cevap vermelisiniz; bütçeniz, gayrimenkul kriterleriniz ve size uygun zaman. Danışmanınız size en uygun gayrimenkulü en kısa süre içerisinde bulacaktır.

Bir gayrimenkul satın almak sadece bir satın alma işleminden ibaret değildir. Bölgeyi iyi bilen bir gayrimenkul danışmanı sayesinde satın alma işlemini sorunsuz gerçekleştirir ve kaliteli bir yaşama adım atarsınız.

Bütçeniz ve kriterlerinizi belirlediyseniz bizimle iletişime geçin!

2. Geniş Portföy Yelpazesi

Hedef kitlelere göre analiz edilerek profesyonelce hazırlanan portföyler sayesinde, bütçenize ve kriterlerinize en uygun portföyü kolayca bulmanız sağlanır. Bu nedenle portföy sayısının fazla olduğu ve iyi analiz edildiği gayrimenkul şirketleri ile çalışmanız zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Antalya Homes ® geniş yelpazeye sahip portföy veri tabanı sayesinde size en kısa sürede kriterlerinize uygun gayrimenkulü sunmaktadır. Gayrimenkul listemizi incelemek için tıklayın!

Antalya Homes, Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet vermektedir.

Kullanıcı Dostu Websitesi

Antalya Homes ® websitesi kullanıcı dostu yapısıyla gelişmiş filtreleme özelliklerine sahiptir. Aradığınız gayrimenkulün tipini, sunduğu taksit seçeneklerini, oda sayısını, fiyat aralığını, şehrini veya bölgesini seçebilirsiniz. Portföylerin içeriğinde gayrimenkulün bulunduğu bölgeye ait bilgilere, fotoğraflarına, kat planlarına, iç ve dış mekan olanaklarına erişebilirsiniz.

İlgilendiğiniz portföy hakkında daha fazla bilgi almak ve ödeme koşullarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim formu, canlı destek veya doğrudan satış danışmanlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

3. Paradan ve Zamandan Tasarruf

En önemli ve geri getiremeyeceğimiz kaynak; zamandır.

Gayrimenkul danışmanlarından alacağınız profesyonel hizmetle, gayrimenkul edinmenin uzun ve stresli yolculuğundan sıyrılıp paranızın ve zamanınızın gereksiz olarak harcanmasının önüne geçebilirsiniz.

Profesyonel yardım almanın önemini, bireysel olarak çıktığınız yolda karşılaşacağınız aynı gayrimenkul için çeşitli fiyatlar, uzun alım-satım prosedürleri ve geniş pazar seçenekler ile çok daha iyi anlayacaksınız. En iyi fiyatı sunmak için çabalayan gayrimenkul danışmanınızın pazarlıkları sonucunda bütçenizden hiç beklemediğiniz tasarruflar sağlayabilirsiniz.

4. En İyi Fiyat Garantisi

Antalya Homes, gayrimenkul alımlarında sizlere en iyi fiyat garantisi sunmaktadır.

Bir gayrimenkul için internette ya da fiziksel ortamda yapacağınız pazar araştırması çeşitli fiyatlara ulaşmanıza ve kafa karışıklığı yaşamanıza yol açabilir. İyi bir gayrimenkul danışmanı, sizin isteklerinize ve taleplerinize önem vererek sanki kendisi satın alacakmış gibi satıcıdan alabileceği en iyi fiyatı almak için çabalar.

Neden aynı gayrimenkul için farklı web sitelerinde farklı fiyatlar karşılaşırız? En iyi fiyatı bulmak sadece iyi bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan geçmemektedir. Antalya Homes, sürekli güncellediği web sitesi, günlük doviz kuru hesaplaması ve dürüstlüğü sayesinde en iyi fiyat garantisini müşterilerine verebilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen Neden Farklı Web Sitelerinde Farklı Fiyatlar Görüyorum? sayfamızı ziyaret ediniz.

5. Stresten Uzak Olun ve Satın Alma Süreci Sizin İçin Yönetilsin

Tüm satın alma sürecini kendiniz yürütüp bilmediğiniz bir yola adım atmak mı yoksa alanında uzman kadrosu ile profesyonel hizmet sunan gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile çalışmayı mı tercih edersiniz? Profesyonel hizmet satın alın ve arkanıza yaslanarak işlerin tahmin ettiğinizden ne kadar daha çabuk ve az masraflı gerçekleştiğine şahit olun.

Bir gayrimenkul satın alım süreci büyük bir finansal karardır. İşlem maliyetleri ne kadar büyürse risklerde aynı oranda büyür. Bütçenizi doğru zamanda doğru gayrimenkul için yatırıma dönüştürmenize yardımcı olacak profesyoneller ile çalışmanız sizi verimsiz yatırımlar yapmaktan uzak tutar.

Satın alım işlemleriniz gerçekleştirilirken, işin başında beklemenize gerek kalmadan tüm süreç sizin adınıza gayrimenkul danışmanınız tarafından yönetilir. İşinize ara vermez, çocuklarınıza ayrıcağınız zamandan kısmaz ya da toplantılarınızı ertelemezsiniz.

6. Garantili ve Güvenli İşlem Süreci

Her insan satın alım sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmak ve yatırımını gönül rahatlığıyla yapmak ister. Bu nedenle portföyüne ve satıcısına güvenerek, alıcılarına garanti verebilen alanında en iyi gayrimenkul şirketleri ile çalışmanız stressiz ve gönül rahatlığıyla yapılacak bir yatırım için en önemli aşamalardan birisi budur.

Gayrimenkul alım ve satım süreci hakkında tam ve eksiksiz bilgiye sahip olan gayrimenkul danışmanları, tapu devri sırasında alıcı ve satıcı için beyanlarını tam ve eksiksiz olarak yaparlar.

Antalya Homes, bünyesindeki tüm gayrimenkuller için sorunsuz alım-satım sürecini garanti etmektedir. Sahiplik problemi olan, hacizli, ipotekli, şerhli emlak satışlarına asla yer vermemektedir.

7. Satış Öncesi ve Sonrası Hizmetler

Kısıtlı bir zamana sahipseniz satın alma süreci içinde yapmanız gereken işlemleri anlamak, sürece hazırlanmak ve planlama yapmakla vakit kaybetmeyin. Antalya Homes ® size birçok hizmet sunmaktadır.

Antalya Homes ® alım öncesinde; size en uygun projeyi bulma, proje tanıtım turu, aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracak ayrıntılı açıklamalar ve sunumlar, konut kredisi başvurusunda bulunma, tapu devri işlemleri, avukat görüşmesi ayarlama, vergiler ve noter konularında yardım gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Alım sonrasında; elektrik, su, telefon, doğal gaz abonelikleri, banka hesabı açma, vergi numarası alma, sigorta yaptırma hatta evinizin dekorasyonu için mobilya seçimi yapmanıza dahi yardımcı olmaktadır.

8. Hukuksal ve Yasal Bilgi Birikimi

Antalya Homes’un mutlu müşterileri.

Tapu devri, konut sigortası, elektrik, su, doğalgaz abonelikleri, vergi numarası alma, gayrimenkul hakkında yasal araştırma, satış sözleşmesi ve ödeme yöntemleri, avukatlık hizmetleri gibi birçok alanda sizlere en iyi hizmeti sunacak olan Antalya Homes ® gibi profesyonel gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile çalışmanız satın alım öncesi ve sonrası güvenliği için önemlidir. Alıcıyı ve satıcıyı garanti altına alan bir gayrimenkul alım-satım sözleşmesi hazırlanmasında gayrimenkul danışmanınız size yardımcı olur ve anlaşmanın sorunsuz şekilde nihayete erdirilmesini sağlar.

Gerekli belge ve evrakların hazırlanmasında deneyimli gayrimenkul danışmanları hiçbir şeyi göz ardı etmeden gayrimenkulün devrini gerçekleştirecektir. Koşulların eksiksiz yerine getirilmesinden sorumlu danışmanlar tüm tarafların mutluluğunu garanti ederler.

9. %100 Müşteri Mutluluğu!

Müşterilerilerinin mutluluğu için çabalayan gayrimenkul danışmanlık şirketleri ile çalışmanız, sizinde hayalinizdeki evi bulmanıza yardımcı olacaktır. Antalya Homes ® size gayrimenkul alım öncesi ve sonrasında daima yardım eder. Başarılı gayrimenkul danışmanlarımız size sadece gayrimenkul bulmakla kalmaz, ayrıca hayallerinizdeki yaşamı da sunar.

Antalya Homes aracılığıyla gayrimenkul satın alan müşterilerimizin görüşleri.

Türkiye’de Gayrimenkul Alımı

Türkiye gayrimenkul sektörüne, ülkenin dört bir yanına yayılmış ofislerimizle liderlik etmekteyiz. Gayrimenkul alım sürecinizde size eşlik edebilir, aklınızdaki soruları cevaplandırabilir, yaşam tarzınıza en uygun gayrimenkulü bulmanız ve verimli bir yatırım yapmanız için yardım edebiliriz. Geniş yelpazeye sahip gayrimenkul listemizden ilginizi çeken ve daha fazla bilgi almak istediğiniz portföyler için başvuru formunu doldurun ya da canlı sohbetten bizimle iletişime geçin.

Emlak Haberleri26.06.2021
Türkiye'de Yatırım Yapmak İsteyenlerin Bilmesi Gereken Gerçekler
18.06.2021
3 Aşamada Türkiye'de Emlak Satın Alma Yoluyla Yatırım Yapmak
17.06.2021
Türkiye’de Yabancılar İçin Gayrimenkul Satın Alma Süreci
11.06.2021
Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
10.06.2021
Türkiye'de Gayrimenkul Satın Almak Güvenli mi?
7.06.2021
Yeni Ofisimiz Ankara Çankaya’da Hizmet Veriyor!
3.06.2021
Dövizdeki Artış Yabancıların Satın Alma Gücünü Yükseltti
10.05.2021
Pakistan Uyruklu Yabancılar için Türkiye’de Vatandaşlık Edinmek
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN