Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

SATILDI | Bodrum'da Satılmış Emlaklar ve Fiyatları

Bodrum'da Son Satılan Dairelerin Özellikleri

Bodrum, Türkiye'nin en güzel yerlerinden birisidir. Balıkçılık ve turizm endüstrisi ile bilinen Bodrum, geçmişte önemli liman arazilerine ev sahipliği yapmıştır. Burada turistler için maceracı olanak olarak birçok seçenek vardır. Şimdiki zamanda çok fazla golf kurslarının olması gelecekte bu sektörde bir patlamanın yaşanacağını gösteriyor. Bu genişleme ve talebin sonucu emlak piyasasına yansıyacaktır. Bodrum'da birkaç turist ve iş profosyonelleri için golf sahaları planlanmıştır. Bodrum, orayı uçak ile seyehat etmek isteyen herkes için oldukça kolay olanaklara sahiptir. Bodrum, tüm dünyadan ve özellikle Avrupa'dan gelen ziyaretçilerine hem yurt içi hemde uluslararası havaalanı hizmeti sağlamaktadır. Yaz mevsimi başlangıcında burada oldukça fazla turist vardır. Ancak kış aylarında ziyaretçi sayısı azalır. Bodrum'da emlak fiyatları komşu kasabalar ile kıyaslandığında oldukça yüksektir çünkü burası çok popüler bir tatil beldesidir.

Bodrum'da satılmış emlak

Eskiden insanlar kendi çevrelerinde, yakın şehirler veya kendi ülkeleri içerisinde yatırım ve mülk sahibi olmayı tercih ederlerdi. Şimdi dünya küresel bir köy haline dönüşmüştür. Dünyanın herhangi bir köşesinde yaşayan biri mülk sahibi olmak istemektedir. Neden olmasın? Dünyanın herhangi bir yerinde mülk sahibi olmak artık bir hayal değil. Şimdi bir yerden bir yere seyahat yalnızca birkaç saat, birkaç dakika veya 1-2 gün sürmektedir. Artık Türk kanunları yabancılar için yatırım yapmaları konusunda kolaylıklar sağlamaktadır. Bu kolaylıklar yabancıların Türkiye'de iş kurmaları için Türkiye Devleti açısından iyi bir adımdır. Turizim Türkiye'de büyük bir kazanç ve sanayi olmuştur. Ülkede birçok güzel şehir, kasaba ve belediyeler vardır. Bunlardan biri de Bodrum'dur.

Son bir kaç gün içinde Bodrum, herkes tarafından bir iş kurmak, kira getirisi olan gayrimenkul sahibi olmak için olanak sunmuştur. Bodrum'da emlak fiyatlarını bilmek istiyor musunuz? Bodrum'da bir ev, bir villa sahibi olmak ister misiniz? Bodrum'da yaşamak, ev kurmak istemez misiniz? Sadece sakin olun, derin bir nefes alın ve kafanızdaki tüm soruların cevaplarını aşağıda okumaya devam edin.

Bodrum'da Ortalama Emlak Fiyatları

Önce Bodrum'un coğrafyasını ve güzelliğini keşfedelim. Burada ne bulabilirsiniz ya da buranın ilgi odağı nedir? İyi bir turizm alanı mıdır? Bodrum Güney Ege kıyılarının üzerinde kıvrılmış Yunan adası olan Kos'un hemen önünde yer almaktadır. 

Tarihsel gerçekleriyle temelinde, şehir Karya Halikarnassos olarak da bilinir. Geçmişte ve bugünlerde önemli bir liman alanı olmuştur. Bodrum, balıkçılık ve yat turizmi olarak da bilinir. Bodrum'da gayrimenkul arıyorsanız, son zamanlarda satılan mülklerin ortlama fiyatlarını almanız gerekmektedir. Burada yaşayan ve yurt dışında yaşayanlar Bodrum'un tüm özelliği ve güzelliği hakkında online bilgilere erişebilirler. Size fiyatlar hakkında bilgi verebilecek çevrimiçi sınıflandırılmış web siteler mevcuttur.

Ayrıca sınıflandırılmış web siteleri aracılığı ile Bodrum'da satış özelliklerine bakabilirsiniz. Bir emlakçıdan yardım almak bu süreci sizin açınızdan kolay hale getirecektir.

12345  ... 18

Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(5)12Ay(3)24Ay(1)36Ay(0)48Ay(1)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(16)Daire(6)Villa(8)Arsa(0)İşyeri(2)

OdaHepsi16Stüdyo(0)1+1(0)2+1(5)3+1(7)4+1(7)5+1(1)6+(0)

Fiyat AralığıHepsi(16)2.000.000+ TL(16)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ BODRUM(16)GÜMÜŞLÜK(3)GÜNDOĞAN(2)MILAS(1)ORTAKENT(4)TÜRKBÜKÜ(1)YALIKAVAK(5)

BAŞA
DÖN