Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

SATILDI | Kalkan'da Satılmış Emlaklar ve Fiyatları

Antalya Homes Kalkan'da bir çok daire satmıştır. Size Kalkan bölgesinde emlak fiyatları hakkında bilgi verdik, lütfen okumaya devam edin.

Herkes güzel ve mutluluk veren bir ev sahibi olmak ister. Ama rüyalarınızdaki evi bulmak her zaman kolay değildir. Kalkan, Akdeniz kıyısında yer alan, tarihi yerlere ve güzel plajlara ev sahipliği yapan güzel bir yerdir. Burada en çok bilinen tarihi yerler olan Kekova ve Tlos'u ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Fethiye yolu üzerinde Patara Plajı, Kaş yolu üzerinde Kaputaş Plaj'ını ziyaret edebilirsiniz. Burası geçmişte balıkçılığıyla ünlüdür fakat şuanda turizmiyle popülerdir. Kalkan'a her yıl yüzlerce turist gelmektedir ve bu bölge herkesin dikkatini çekmektedir.

Turizm genlerine sahip elit kişiler hoş bir kasaba olan Kalkan'da villa sahibi olma ayrıcalığı ile karşılaşmamışlardır. Her ne kadar pahalı olsa da iyi bir şeye ucuz sahip olunmuyor. Kalkan'da satışa hazır evler bulmak için nereye bakılır? Bu konuda yardımcı olacak birini bulabilir miyim? Esnek bir bütçe ile Kalkan'da mülk sahibi olabilirsiniz. Bunlar kafanızı kurcalayan sorular ise aşağıda size yardımcı olacak cevapları bulabilirsiniz.

Deniz manzaralı villa

Eğer Kalkan'ı ziyaret ettiyseniz, Kekova ve Tios dahil olmak üzere tarihi mekanların cazibesini asla unutamazsınız. Ayrıca Kaputaş Plajı ve Patara Plajlarının ihtişamı turistler tarafından da beğenilmektedir. Kalkan, turistler açısından Akdeniz kıyısı üzerinde bulunan en görkemli ve ilham verici yerlerden biridir.

Eğer Kaş'ın tarihine bakarsanız, Fethiye, Kaş ve Kalkanın güvenli limanlarını, yakın köy ve kasabalarını, balıkçılığa olan ilgiyi ve buradaki insanları görebilirsiniz. Popüler şehrin yanı sıra beyaz evler ve dekore edilmiş villalar ile burası dikkat çekmektedir. Ayrıca 1970 yılına kadar sadece liman olarak görev yapmıştır. Kalkan ihtişamı ile 2007 yılında bir İngiliz Gazetesi tarafından en iyi turizm destinasyonu olarak yerini almıştır.

Bu cennet arazinin görkemi yeterli bi sebeptir. Kalkan'da özel bir daire satın almak için akıllıca davranmak gerekir. Bölgede mülkiyet fiyatları oldukça yüksektir ve talep çok fazladır. Yani yatırım için çok keskin olmak gerekir.

Diğer muhtemel alıcılarla rekabet etmenin en iyi yolu, iyi bir gayrimenkul danışmanı bulmaktır. Şehirde online ve offline çalışan bir çok danışman bulunmaktadır. Genellikle birçok gayrimenkul şirketi yabancı yatırımcılara danışmanlık yapmaktadır ve sizde hızlı bir şekilde hedefe ulaşmak için bir danışmandan yardım alabilirsiniz. Danışmanlar sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Böylelikle düzenli bir şekilde güncellemeleri de takip edebileceksiniz.


Taksitle Satılan EmlaklarYENİ!Hepsi(0)12Ay(0)24Ay(0)36Ay(0)48Ay(0)60Ay(0)( %0 faiz )

Emlak TipiHepsi(40)Daire(2)Villa(38)Arsa(0)İşyeri(0)

OdaHepsi40Stüdyo(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(15)5+1(17)6+(5)

Fiyat AralığıHepsi(40)2.000.000+ TL(40)

Sadece Deniz Manzaralılar

Şehir, BölgeHEPSİ KALKAN(40)MERKEZ(40)

BAŞA
DÖN