0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Sea Star Residence

Sea Star Residence, Alanya / ObaSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, Alanya / Oba - videoSea Star Residence, İç Fotoğraflar-1Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-2Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-3Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-4Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-5Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-6Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-7Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-8Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-9Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-10Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-11Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-12Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-13Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-14Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-15Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-16Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-17Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-18Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-19Sea Star Residence, İç Fotoğraflar-20Sea Star Residence, Kat Planları-1Sea Star Residence, Kat Planları-2Sea Star Residence, Kat Planları-3
Fiyatı 99.000 €
 • Genel Detaylar
 • 2+1
 • 4+1
 • Alanya / Oba
 • 104 m² - 229 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 1, 2
 • 2, 3
 • 2009
 • 9
 • Taşınmaya hazır
 • 2 km
 • 200 mt
 • 37 km

Antalya Havaalanı129

Emlak No ALN-179

Alanya'da Satılık Kaliteli Daireler

Sea Star Residence Alanya'da merkezi ve turistik bir konuma sahip olan Tosmur'da yer almaktadır. Dim Çayı, Kızıl Kule ve Alara Kalesi bu bölgede bulunmaktadır.

Alanya'da satılık daireler kafelere, restoranlara, barlara, mağazalara, marketlere, alışveriş merkezlerine, sağlık ocağına, eczanelere, parklara ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Daireler en yakın alışveriş merkezine 50 m uzaklıktadır. Ayrıca satılık Alanya daireleri Oba ilçesinin merkezine yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Alanya'daki kaliteli daireler plaja 200 m, Alanya şehir merkezine 2 km, Gazipaşa havaalanına 37 km ve Antalya havaalanına 129 km uzaklıktadır.

Alanya'da satılık daireler 8632 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. Bu alanın 7078 m²'si sosyal olanaklara ayrılmıştır.

Satılık kaliteli daireler 9 katlı 4 bloktan ve 16 daireden oluşmaktadır.

Sea Star Residence'da mimari estetiğe uygun peyzaj, kapıcı, yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitnes salonu, asansör, kafeterya, barbekü alanı, su kaydırağı, jeneratör, çocuk oyun alanı, tenis-basketbol ve voleybol sahaları, otopark, oyun odası, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik bulunmaktadır.

Se Star Residence'da satılık 2 tip daire bulunmaktadır

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir çamaşır odası ve 2 balkon ile 104 m²'dir.

4 yatak odalı çatı dubleks daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet, bir çamaşır odası, 2 balkon ve bir teras ile 229 m²'dir.

Tüm dairelerde ankastre mutfak, merkezi ısıtma sistemi, beyaz eşya, spot ışıklandırma, yerden ısıtma sistemi, TV uydu sistemi ve wi-fi internet sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Sea Star Residence

Daire / Alanya / Oba

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuBahçeTV uyduDuşBarbeküAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (0-500 m.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Sea Star ResidenceSea Star Residence
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Cleopatra Alaiye ResidenceCleopatra Alaiye Residence98.900 €1+1, 3+1 dpMerkez / AlanyaUygun Fiyata Alanyada Satılık DairelerUygun Fiyata Alanyada Satılık Daireler96.500 €3+1, 4+1, 5+1Oba / AlanyaHill Star ApartmanıHill Star Apartmanı99.000 €2+1dp, 4+1dpMerkez / AlanyaLüks Site İçinde DairelerLüks Site İçinde Daireler105.000 €2+1, 3+1 dpOba / Alanya