0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Tau Villa

Tau Villa, Antalya / KonyaaltıTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, Antalya / Konyaaltı - videoTau Villa, İç Fotoğraflar-1Tau Villa, İç Fotoğraflar-2Tau Villa, İç Fotoğraflar-3Tau Villa, İç Fotoğraflar-4Tau Villa, İç Fotoğraflar-5Tau Villa, İç Fotoğraflar-6Tau Villa, İç Fotoğraflar-7Tau Villa, İç Fotoğraflar-8Tau Villa, İç Fotoğraflar-9Tau Villa, İç Fotoğraflar-10Tau Villa, İç Fotoğraflar-11Tau Villa, İç Fotoğraflar-12Tau Villa, İç Fotoğraflar-13Tau Villa, İç Fotoğraflar-14Tau Villa, İç Fotoğraflar-15Tau Villa, İç Fotoğraflar-16Tau Villa, İç Fotoğraflar-17Tau Villa, İç Fotoğraflar-18Tau Villa, İç Fotoğraflar-19Tau Villa, İç Fotoğraflar-20Tau Villa, İç Fotoğraflar-21
Fiyat 26.544.400 TL
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Konyaaltı
 • 1610 m²
 • 9+3
 • 11
 • 6
 • 2014
 • 3
 • Taşınmaya hazır
 • 2 km
 • 150 mt
 • 20 km
Emlak No AYT-494

Antalya'da Satılık Deniz Manzaralı Villa

Tau Villa Antalya'da şehir merkezinin gürültüsünden ve telaşından uzakta, aksine sakin ve tercih edilen bir bölge olan Gürsu Mahallesinde yer almaktadır. Deniz manzaralı müstakil villa plaja, marketlere, kafelere, restoranlara, parklara, halk pazarına ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Konyaaltı plajı kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Antalya'da satılık villa plaja 150 m, şehir merkezine 2 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca tatil ve turizm kenti olan Kemer, buradan araba ile sadece 30 dakikalık bir uzaklıktadır.

Deniz manzaralı villa 3 kattan oluşmaktadır. Tau Villa'da özel bir bahçe, otopark alanı, açılır pencereleri ile kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, asansör ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

Müstakil lüks villa toplamda 1610 m² alan üzerine inşa edilmiştir.

Bodrum katında bir çocuk oyun odası, bir sinema odası, bir depo, bir banyo ve bir giyinme odası bulunmaktadır.

Giriş katta; havuz manzaralı geniş bir salon, ayrı bir mutfak, bir yemek odası, bir giyinme odası, bir banyo, bir çalışma odası, bir temizlik odası ve bir kiler bulunmaktadır.

1.katta; İçinde ebeveyn banyosu, giyinme odası ve balkonu bulunan 1 adet yatak odası, yine içinde ebeveyn banyosu, giyinme odası ve sadece birinde balkon bulunan 2 adet çocuk odası, ebeveyn banyosu ve balkonu ile birlikte bir adet misafir odası ve bunlardan ayrı olarak bir de çamaşır odası bulunmaktadır.

2.katta; deniz manzaralı bir salon, ebeveyn banyosu ve giyinme odası ile birlilkte 2 adet yatak odası ve 1 adet çocuk odası, çamaşır odası ve kiler bulunmaktadır.

Üst katta ise; bir oturma odası, terası ile birlikte ayrı bir mutfak, çalışma odası, giyinme odası, çamaşır odası, ebeveyn banyosu ve sadece birinde teras bulunan 2 adet yatak odası bulunmaktadır.

Deniz manzaralı villa içerisinde panjur, merkezi elektrik süpürgesi, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, sıcak su deposu, gardrop, jakuzi, bahçe sulama sistemi ve su arıtma sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Tau Villa

Villa / Antalya / Konyaaltı

AsansörYüzme havuzuSpor SalonuOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeGiyinme OdasıPanjurDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (0-500 m.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 26.544.400 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Tau VillaTau Villa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kepez Duacı Mahallesinde 10 Yatak Odalı Tripleks VillalarKepez Duacı Mahallesinde 10 Yatak Odalı Tripleks Villalar12.006.900 TL10+2Kepez / AntalyaKonyaaltı Bahtılı’da Açık Havuzlu Müstakil VillalarKonyaaltı Bahtılı’da Açık Havuzlu Müstakil Villalar6.918.200 TL3+1, 12+4Konyaaltı / Antalya
Bizimle Çalışmak İster misiniz?