Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

TEKCE Akademi Kuruldu

1.10.2019

Tekce Academy logo

Antalya Homes Emlak A.Ş. olarak ana hedeflerimizden birisi çalışanlarımızın sürekli gelişim göstermesidir. Çalışanlarımızın her geçen gün kendilerini geliştirmesi için fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Bu nedenle 1 Ekim 2019 tarihinde TEKCE Academy (Tekçe Akademi) ilk eğitim programını gerçekleştirdi.

Yeni çalışanlarımız, TEKCE Academy müdürümüz Levent Bektaş tarafından yönetilen ve denetlenen 6 haftalık bir eğitim programından geçmektedir.

İlk eğitim süreci, 20 kursiyer ile 1 Ekim 2019’da başladı. Levent Bektaş, eğitim programlarında yeni çalışanlarımızın başarılı birer emlak satış uzmanı olmaları için gerekli temel bilgileri almarını sağladı. Bunun yanı sıra Sayın Bektaş, eğitim programı çalışmalarının doğasını daha anlaşılır ve profesyonel olarak anlaşılmasını sağladı.

TEKCE Akademi'nin Altı Haftalık Programından Neler Bekleniyor?

Tekce Academy'nin ilk mezunları

Eğitim programımızda başarılı olabilmek için, A’dan Z’ye donanımlı uzman bir ekiple profesyonel bir eğitim programı sunuyoruz. Yoğun geçen altı haftalık program içeriği ise; emlak satımında temel kurallar, mevzuat, dikkate alınması gereken noktalar ve etik kurallardan oluşuyor.

Ayrıca akademimiz, yeni çalışanlarımızın işinde başarılı olması için hakim olmaları gereken temel ve püf noktaları öğrenmelerini de hedeflemektedir. Böylece çalışanlarımız eğitim programı sonunda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilecektir.

TEKCE Akademi Programını Özel Kılan Nedir?

Programımızı özel kılan şey, gerçek bir iş deneyimi sunması ve çalışanlarımızın satışların nasıl gerçekleştiğini görmelerine izin vermesidir. Bu sayede kendilerini hızlıca ekiple iç içe hissetmeleri ve ekibin bir parçası olduklarını görmeleri kolaylaşıyor. Antalya Homes Emlak A.Ş. Yönetimi, destekleyici ve eğitici bir iş ortamı sağlayarak yeni çalışanlarını sadece altı hafta içinde en iyi hizmeti sunmaya hazır olmalarını sağlıyor.

Antalya Homes Emlak olarak, yeni çalışanlarımızda gayrimenkul alanına ilgili olduğu sürece tecrübe aramıyoruz. İşlerinde üstünlük sağlayacakları ve Türkiye’nin en iyi emlak şirketinin bir parçası olacakları profesyonel bir ekibi bizzat kuruyoruz.

Tekce Academy

Tekce Academy

Antalya Homes Emlak A.Ş. Ekibinin Bir Parçası Olmaya Ne Dersiniz?

Bizimle çalışmak istiyorsanız, sahip olmanız gereken tek şey öğrenmeye istekli, emlak alanına ilgili, çok uluslu bir şirkette çalışma yeteneği ve yeni fikirleri benimseme isteğidir. Tek yapmanız gereken "İş Başvurusu" sayfamızı ziyaret etmek ve gelecekteki kariyerinize bir adım daha yaklaşmak.

Emlak Haberleri26.06.2021
Türkiye'de Yatırım Yapmak İsteyenlerin Bilmesi Gereken Gerçekler
18.06.2021
3 Aşamada Türkiye'de Emlak Satın Alma Yoluyla Yatırım Yapmak
17.06.2021
Türkiye’de Yabancılar İçin Gayrimenkul Satın Alma Süreci
11.06.2021
Türkiye’de Gayrimenkul Yatırımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar
10.06.2021
Türkiye'de Gayrimenkul Satın Almak Güvenli mi?
7.06.2021
Yeni Ofisimiz Ankara Çankaya’da Hizmet Veriyor!
3.06.2021
Dövizdeki Artış Yabancıların Satın Alma Gücünü Yükseltti
10.05.2021
Pakistan Uyruklu Yabancılar için Türkiye’de Vatandaşlık Edinmek
TÜM HABERLER
BAŞA
DÖN