Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

We keep working at home!

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler

Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / SöğütlüTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, Trabzon / Söğütlü - videoTrabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-1Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-2Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-3Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-4Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-5Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-6Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-7Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-8Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-9Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-10Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler, İç Fotoğraflar-11
Fiyatı 443.000 TL
 • Genel Detaylar
 • KOMİSYON YOK
 • Trabzon / Söğütlü
 • 193 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2017
 • 20
 • Taşınmaya Hazır
 • 5 km
 • 800 m
 • 13 km
Emlak No TRB-060

Trabzon Söğütlü'de Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler

Daireler, Trabzon'un en gelişmiş bölgelerinden biri olan söğütlüde yer almaktadır. Söğütlü 2 km'lik bir sahil şeridine ve muhteşem bir doğaya sahiptir. Bu ilçe, şehir merkezine çok yakın olmasının yanında pek çok sosyal olanak barındırmaktadır. Bu yüzden de Söğütlü, yerleşim için Trabzon'un en çok tercih edilen bölgelerinden biridir. Bu modern daireler size yeşil alanlarla birlikte muhteşem bir iklim ve konum sunmaktadır. Lüks konut projesi; halk pazarı, okul, üniversite, market, kafeterya, otobüs ve taksi durakları gibi tüm sosyal olanaklara sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Trabzon'daki satılık daireler denize sadece 800 m, şehir merkezine 5 km ve Trabzon Uluslararası Havaalanına 13 km uzaklıktadır.

Toplam 11.000 m² büyüklüğündeki bir alana inşa edilmiş lüks proje, 20'şer katlı 2 bloktan oluşmaktadır. Bu projede toplam 144 daire bulunmaktadır. Her daire kendine özgü bir deniz ve doğa manzarasına sahiptir.

Sitede; lobi, kafeterya, spor salonu (erkekler ve kadınlar için), yarı olimpik havuzlar (sadece erkekler için ve sadece kadınlar için), çocuklar için yüzme havuzu, sauna, dekoratif anketler, çocuk oyun alanları, rekreasyon alanları, mini basketbol ve voleybol sahaları, kapalı ve açık otoparklar, tenis kortu, yürüyüş ve bisiklet yolları, her binada çift asansör, 7/24 güvenlik ve güvenlik kamera sistemi. gibi birçok imkan bulunmaktadır. 

Burada satılık tek tip daire mevcuttur

3 yatak odalı daireler geniş bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir ebeveyn banyosu, bir banyo, bir tuvalet ve 2 balkon ile birlikte 193 m²'dir.

Tüm dairelerde merkezi ısıtma sistemi, internet bağlantısı ve uydu TV sistemi mevcuttur.

Genel Özellikler | Trabzon'da Deniz ve Doğa Manzaralı Ferah Daireler

Daire / Trabzon / Söğütlü

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTenis KortuTürk HamamıBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuİnternetBalkonAyrı MutfakSahile (500-1.000 m.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
Trabzon
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyatı 443.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Akçaabat'ta Zengin Sosyal Olanaklara Sahip DairelerAkçaabat'ta Zengin Sosyal Olanaklara Sahip Daireler420.000 TL3+1Akçaabat / TrabzonTrabzon’un Gözde Lokasyonunda Satılık Geniş DairelerTrabzon’un Gözde Lokasyonunda Satılık Geniş Daireler410.000 TL3+1Yalıncak / TrabzonOrtahisar’da Lüks Site İçinde Modern Tasarım DairelerOrtahisar’da Lüks Site İçinde Modern Tasarım Daireler448.000 TL3+1, 4+1Ortahisar / TrabzonTrabzon’da Deniz Manzaralı Göz Alıcı DairelerTrabzon’da Deniz Manzaralı Göz Alıcı Daireler450.000 TL3+1, 4+1Yalıncak / Trabzon