0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Trabzon'da Müstakil Villa

Trabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / OrtahisarTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, Trabzon / Ortahisar - videoTrabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-1Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-2Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-3Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-4Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-5Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-6Trabzon'da Müstakil Villa, İç Fotoğraflar-7
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Trabzon / Ortahisar
 • 360 m²
 • 5+2
 • 3
 • 4
 • 2009
 • 2
 • SATILDI
 • 3 km
 • 7 km
 • 6 km
Emlak No TRB-010

Trabzon, Çukurçayır Mahallesinde Müstakil Villa

Müstakil villa, Trabzon'da sakin ve sessiz bir bölge olan Ortahisar'a bağlı, Çukurçayır Mahallesinde yer almaktadır. Villanın etrafı ağaçlar ve dağlarla çevrilidir. Lüks villa deniz, doğa ve şehir manzarasına sahiptir. Villanın önünde manzarayı etkileyecek hiç bir inşaat veya yapı oluşturulmayacaktır. En yakın market 1 km uzaklıktadır. Trabzon'da satılık villa denize 7 km, şehir merkezine 3 km ve havaalanına 6 km uzaklıktadır. Villanın önünde ulaşımınızı kolaylaştıracak otobüs durağı bulunmaktadır.

Satılık müstakil villa toplamda 600 m² arsa üzerine inşa edilmiştir. Deniz ve şehir manzaralı villa'da iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, Türk hamamı ve çevre aydınlatmaları bulunmaktadır.

Trabzon'da satılık villa 5 yatak odasından oluşmaktadır ve villa 360 m² alana sahiptir.

Zemin katta 3 oda, bir türk hamamı, bir banyo, bir tuvalet ve bir kazan dairesi bulunmaktadır.

Giriş katta büyük bir oturma odası, bir yemek odası ve açık plan mutfak bulunmaktadır.

1.katta bir oturma odası, 4 yatak odası, bir banyo ve bir tuvalet bulunmaktadır.

Çatı katında açık plan bir mutfak, şömine, bir yatak odası, bir banyo ve 2 balkon bulunmaktadır.

Müstakil villada TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Ayrıca isteğinize göre villanın içerisinde yüzme havuzu, fitness salonu veya sauna gibi özellikler yaptırabileceğiniz mevcut alan bulunmaktadır.

Bu villa SATILMIŞTIR.

Genel Özellikler | Trabzon'da Müstakil Villa

OtoparkTürk HamamıBahçeTV uyduDuşBalkonAmerikan MutfakDeniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Trabzon'da Müstakil VillaTrabzon'da Müstakil Villa
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Trabzon'da Taşınmaya Hazır Bahçeli Tripleks VillaTrabzon'da Taşınmaya Hazır Bahçeli Tripleks Villa102.000 €5+2Merkez / TrabzonTrabzon'da Eşşiz Deniz ve Doğa Manzarasına Sahip VillalarTrabzon'da Eşşiz Deniz ve Doğa Manzarasına Sahip Villalar162.500 €4+1Akçaabat / TrabzonTrabzon Ortahisar'da Müstakil Girişli Mobilyalı VillaTrabzon Ortahisar'da Müstakil Girişli Mobilyalı Villa192.000 €5+1Ortahisar / TrabzonTrabzon'da Sauna ve Jakuzili 8+2 Müstakil VillaTrabzon'da Sauna ve Jakuzili 8+2 Müstakil Villa590.000 €8+2Merkez / Trabzon