0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler

Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Trabzon / YomraTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Trabzon / Yomra - videoTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Trabzon / Yomra - videoTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Trabzon / Yomra - videoTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Trabzon / Yomra - videoTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-1Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-2Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-3Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-4Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-5Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-6Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-7Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, İç Fotoğraflar-8Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-1Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-2Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-3Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-4Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-5Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-6Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-7Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler, Kat Planları-8
Fiyat sorunuz
  • Genel Detaylar
  • Trabzon / Yomra
  • 165 m² - 215 m²
  • 3+1, 4+1
  • 2
  • 2
  • 12/2017
  • 12
  • SOLD OUT
Emlak No TRB-018

Trabzon'da Taksitle Satın Alabileceğiniz Daireler

Lüks daireler, Trabzon'da Yomra ilçesinde bulunmaktadır. Trabzon'da satın alabileceğiniz daireler, kafeler, restoranlar, parklar, sağlık ocağı, eczaneler, hastaneler, okullar, mağazalar, ATM'ler, camii ve otobüs durakları gibi birçok sosyal aktiviteye yakındır.

Trabzon'daki taksitle alabileceğiniz daireler, Trabzon merkeze 15 dakika, Cevahir alışveriş merkezine 5 dakika, Forum alışveriş merkezine ve Trabzon havalimanına 10 dakika uzaklıktadır.

Bölgedeki alışveriş merkezleri: Trabzon Cevahir Outlet ve Atlantis.

Bölgedeki okullar: Yomra Anadolu Lisesi, Yomra Lisesi, Hakkı Çalık İmam Hatip Lisesi, Yomra Yavuz Selim İlköğretim Okulu, Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Final Koleji, Özel Çamlıca Erkek Lisesi ve Trabzon Yomra Fen Lisesi.

Bölgedeki hastahaneler: Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Fikirtepe Hastanesi.

Lüks Trabzon projesi 34.000 m² alan üzerine inşa edilmiştir ve bu proje 360 ​​daireden 8 bloktan oluşmaktadır.

Bu büyük proje, iyi tasarlanmış bir bahçe, yarı olimpik yüzme havuzu, spor alanları, basketbol sahası, futbol sahası, fitness center, voleybol sahası, güneşlenme terası, çocuk oyun alanı, açık ve kapalı otopark alanları, cami, kapıcı, su deposu, jeneratör, asansör, plaka okuma sistemi, yangın dedektörü, hidrofor, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca, bu lüks proje, panoramik deniz manzarasına sahiptir.

Projede satılık 2 tip daire vardır

3 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon ile 165-175 m² arasında değişmektedir.

4 yatak odalı daireler, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir ebeveyn banyo ve 2 balkon 215 m²'den oluşmaktadır.

Tüm dairelerde görüntülü diyafon, ahşap laminat parke, PVC kaplama pencere, mantolama sistemi, ses ve ısı izolasyonları ve çift cam özellikleri mevcuttur.

Ayrıca, müşteri isteğine göre laminat parke, granit seramik mutfak taşları, mutfak ve banyo dolabı renk ve model seçilebilir.

Bu projede satılık daire kalmamıştır.

Genel Özellikler | Trabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Deniz ManzaralıHavaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Trabzon'da Satın Alabileceğiniz DairelerTrabzon'da Satın Alabileceğiniz Daireler
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Trabzon'da Site İçinde Uygun Fiyatlı DairelerTrabzon'da Site İçinde Uygun Fiyatlı Daireler35.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1Merkez / TrabzonTrabzon Yomra'da Uygun Fiyata Lüks DairelerTrabzon Yomra'da Uygun Fiyata Lüks Daireler37.500 €1+1, 2+1, 3+1Yomra / TrabzonTrabzon Yalıncak'ta Doğa ve Deniz Manzaralı DairelerTrabzon Yalıncak'ta Doğa ve Deniz Manzaralı Daireler41.000 €1+1, 2+1, 3+1Yalıncak / TrabzonTrabzon'un En Hızlı Gelişen Bölgesinde Manzaralı DairelerTrabzon'un En Hızlı Gelişen Bölgesinde Manzaralı Daireler44.000 €1+1, 3+1, 4+1Merkez / Trabzon