0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Türkiye'de Ticari Emlak

Türkiye'de Ticari Emlak, Antalya / KonyaaltıTürkiye'de Ticari Emlak, Antalya / Konyaaltı - videoTürkiye'de Ticari Emlak, Antalya / Konyaaltı - videoTürkiye'de Ticari Emlak, Antalya / Konyaaltı - videoTürkiye'de Ticari Emlak, Antalya / Konyaaltı - videoTürkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-1Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-2Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-3Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-4Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-5Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-6Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-7Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-8Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-9Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-10Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-11Türkiye'de Ticari Emlak, İç Fotoğraflar-12
Fiyat 810.000 €
  • Genel Detaylar
  • Antalya / Konyaaltı
  • 15
  • 1990
  • 5 km
  • 1 km
  • 25 km
Emlak No TIC-034

Konyaaltı, Altınkum Mahallesinde Yatırımlık Emlak

Satılık pansiyon Konyaaltı'nda turistik ve gün geçtikçe gelişen bir yer olan Altınkum mahallesinde bulunmaktadır. Konyaaltı turizm ve sosyal hayatı ile popüler bir bölgedir. Plaj, marketler, restoranlar, kafeler, barlar, hastane, eczaneler, okullar, bankalar, halk pazarı ve otobüs durakları kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Ayrıca Antalya'daki ticari emlak 5M Migros, Antalya Akvaryum, Lunapark, Minicity Müzesi ve Cam Piramit gibi sosyal ve kültürel olanaklarada yakın konumdadır. Konyaaltı plajı 1 km, şehir merkezi 5 km, Uluslararası Antalya Havaalanı ise 25 km uzaklıktadır.

Pansiyon 360 m² arsa üzerine kurulmuştur. Türkiye'de yatırımlık emlak 2,5 kattan oluşmaktadır. Pansiyon içinde 15 oda ve 30 yatak bulunmaktadır.

Odalar 16 m²'dir. Her odada banyo ve balkon bulunmaktadır. Tüm odalarda minibar, televizyon, klima, gardrop, saç kurutma makinesi, wi-fi internet ve TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Satılık pansiyon, Türkiye'de turistik yatırım yapmanız için size kaçırılmaması gereken bir fırsat sunmaktadır.

Genel Özellikler | Türkiye'de Ticari Emlak

İşyeri / Antalya / Konyaaltı

BahçeKlimaTV uyduDuşİnternetBalkonSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Türkiye'de Ticari EmlakTürkiye'de Ticari Emlak
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Şehir Merkezinde Dubleks DükkanŞehir Merkezinde Dubleks Dükkan671.000 €Konyaaltı / AntalyaAntalya'da Satılık Ticari VillaAntalya'da Satılık Ticari Villa667.000 €Lara / AntalyaAntalya Şehir Merkezinde Satılık OtelAntalya Şehir Merkezinde Satılık Otel2.550.000 €35Kaleiçi / AntalyaKonyaaltı'nda Yatırımlık EmlakKonyaaltı'nda Yatırımlık Emlak2.645.000 €Konyaaltı / Antalya