Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar

Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / KonyaaltıUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, Antalya / Konyaaltı - videoUncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-1Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-2Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-3Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-4Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-5Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-6Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-7Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-8Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-9Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-10Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-11Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-12Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-13Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar, İç Fotoğraflar-14
Fiyat 4.033.000 TL
 • Genel Detaylar
 • 3+1
 • 4+1
 • KOMİSYON YOK
 • Antalya / Konyaaltı
 • 340 m²
 • 3+1, 4+1
 • 3, 4
 • 2
 • 2017
 • Taşınmaya hazır
 • 10 km
 • 3 km
 • 18 km
Emlak No AYT-627

Site İçinde Geniş Yaşam Alanlarına Sahip Müstakil Bahçeli 3 ve 4 Yatak Odalı Villalar

Satılık lüks villalar, Konyaaltı Belediyesi'ne bağlı olan Uncalı bölgesinde yer almaktadır. Uncalı, her geçen gün gelişen ve son dönemlerde emlak sektörünün yeni trendi olan bir bölgedir.

Antalya'da villa sahibi olmak isteyen herkesin beklentilerini karşılayacak olan villalar, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz tüm olanaklara yakın konumdadır. Kafeler, restoranlar, marketler, mağazalar, dükkanlar, halk pazarı, okullar, parklar, hastaneler, eczaneler ve otobüs durakları elinizin altında olacaktır. Villalar, şehir merkezine 10 km, plaja 3 km, 5M Migros AVM'ye 5 km, Kemer'e 30 km, Saklıkent'e 27 km ve havaalanına 18 km uzaklıkta yer almaktadır.

15 villadan oluşan site içinde, 14 adet bitişik, 1 adet müstakil villa bulunmaktadır. Site içinde geniş bir bahçe, açık ve kapalı otopark alanları, kapıcı, 7/24 güvenlik ve güvenlik kamerası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve fitness salonu gibi birçok ortak kullanım alanı yer almaktadır.

3 yatak odalı müstakil villalar; bir oturma odası, açık plan bir mutfak, bir tuvalet, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası, bir depo, bir balkon ve bir teras ile 340 m² oturum alanına sahiptir.

4 yatak odalı ikiz villalar; 2 oturma odası, açık plan bir mutfak, bir tuvalet, 3 banyo, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası, bir depo, bir balkon ve bir teras ile 340 m² oturum alanına sahiptir.

Tüm villalar asansörlüdür ve müstakil bir bahçeye sahiptir. Müstakil bahçeli villalar, kendinizi özel hissetmeniz için birçok özellik ile donatılmıştır. Evlerin içinde şömine, jakuzi, sauna, Türk hamamı, klimalar, ankastre mutfak, panjur, günısı ve TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Uncalı'da Site İçinde Asansörlü Ultra Lüks Villalar

Villa / Antalya / Konyaaltı

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark (Kapalı)Otopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeKlimaGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

3+1 Villa4.033.000 TL4+1 Villa4.033.000 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

KABUL EDİLİR
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Kundu'da Yüzme Havuzlu Müstakil Tripleks VillaKundu'da Yüzme Havuzlu Müstakil Tripleks Villa3.550.000 TL5+1 trpKundu / AntalyaDöşemealtı’nda Yüzme Havuzlu Geniş Müstakil VillaDöşemealtı’nda Yüzme Havuzlu Geniş Müstakil Villa3.540.000 TL7+2Döşemealtı / AntalyaTaş MalikaneTaş Malikane4.310.300 TL5+2 trpDöşemealtı / AntalyaManavgat’ta Nehir Manzaralı Dubleks VillalarManavgat’ta Nehir Manzaralı Dubleks Villalar5.728.700 TL6+1Manavgat / Antalya