0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Voyage Residence

Voyage Residence, Antalya / KonyaaltıVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, Antalya / Konyaaltı - videoVoyage Residence, İç Fotoğraflar-1Voyage Residence, İç Fotoğraflar-2Voyage Residence, İç Fotoğraflar-3Voyage Residence, İç Fotoğraflar-4Voyage Residence, İç Fotoğraflar-5Voyage Residence, İç Fotoğraflar-6Voyage Residence, İç Fotoğraflar-7Voyage Residence, İç Fotoğraflar-8Voyage Residence, İç Fotoğraflar-9Voyage Residence, İç Fotoğraflar-10Voyage Residence, İç Fotoğraflar-11Voyage Residence, İç Fotoğraflar-12Voyage Residence, İç Fotoğraflar-13Voyage Residence, İç Fotoğraflar-14Voyage Residence, İç Fotoğraflar-15Voyage Residence, İç Fotoğraflar-16Voyage Residence, İç Fotoğraflar-17Voyage Residence, Kat Planları-1Voyage Residence, Kat Planları-2Voyage Residence, Kat Planları-3
Fiyatı 122.000 €
 • Genel Detaylar
 • 1+1
 • 3+1
 • 5+1
 • Antalya / Konyaaltı
 • 50 m² - 60 m²
 • 1+1, 3+1 dp, 5+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 2015
 • 4
 • Taşınmaya hazır
 • 4 km
 • 650 mt
 • 25 km
Emlak No AYT-499

Liman Mahallesinde Satılık Modern Daireler

Voyage Residence, Konyaaltı'nda sakin ve tercih edilen bir bölge olan Liman Mahallesinde yer almaktadır. Kompleksin etrafında alçak katlı binalar ve yeşil ağaçlar bulunmaktadır. Satılık modern daireler birçok sosyal olanaklara yakın konumdadır. Dükkanlar, marketler, süpermarketler, kafeler, restoranlar, barlar, okullar, parklar, halk pazarı ve otobüs durakları sadece yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Ayrıca Konyaaltı'nda satılık daireler Antalya Akvaryum, Minicity, Lunapark, 5M Migros, Cam Piramit ve Konyaaltı sahil yürüyüş yolu gibi sosyal tesislere de yakın konumdadır. Lüks daireler plaja 650 m, şehir merkezine 4 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu kompleksteki tüm daireler dağ manzarasına sahiptir.

Konyaaltı'ndaki modern daireler 4 blok ve toplam 48 daireden oluşmaktadır. Voyage Residence'da iyi tasarlanmış bir bahçe, kapalı otopark alanı, açık ve kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness salonu, sauna, hamam, buhar odası, çocuk oyun alanı, kapıcı, kamelya ve 7/24 güvenlik bulunmaktadır.

Voyage Residence'da satılık 3 tip daireler bulunmaktadır

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve bir balkon ile birlikte 60 m²'dir.

3 yatak odalı dubleks daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 banyo, bir balkon ve bir teras ile birlikte 125 m²'dir.

5 yatak odalı dubleks daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 3 banyo, 2 balkon ve bir teras ile birlikte 245 m²'dir.

Voyage Residence'daki satılık tüm daireler eşyalıdır. Fiyatlara klima ve beyaz eşya dahil değildir.

Genel Özellikler | Voyage Residence

Daire / Antalya / Konyaaltı

SaunaYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtopark7/24 GüvenlikTürk HamamıBahçeDuşEbeveyn BanyosuBalkonAyrı MutfakSahile (500-1.000 m.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Voyage ResidenceVoyage Residence
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Lara'da Anahtar Teslim EmlakLara'da Anahtar Teslim Emlak120.500 €2+1Lara / AntalyaLara'da Satılık Geniş DairelerLara'da Satılık Geniş Daireler118.000 €2+1, 3+1, 4+1dpLara / AntalyaAntalya Toros Mahallesinde Satılık Geniş DairelerAntalya Toros Mahallesinde Satılık Geniş Daireler122.000 €3+1 dp, 2+1Konyaaltı / AntalyaEmre Kuzey Apartmanı Emre Kuzey Apartmanı 122.500 €3+1Lara / Antalya