Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina

Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / MerkezYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-1Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-2Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-3Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-4Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-5Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-6Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-7Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-8Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-9Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-10Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-11Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-12Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-13Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina, İç Fotoğraflar-14
Fiyat 2.318.700 TL
 • Genel Detaylar
 • KOMİSYON YOK
 • Yalova / Merkez
 • 466 m²
 • 10+4 (1+1, 3x3+1)
 • 7
 • 5
 • 2013
 • 4
 • Taşınmaya hazır
 • 1,5 km
 • 1,7 km
 • 60 km
Emlak No YVX-0030

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Yalova şehir merkezinde taşınmaya hazır komple bina
• Fatih Caddesi ve AVM'ye yürüme mesafesinde
• Uygun fiyatı ile cazip yatırım imkanı

Yalova Şehir Merkezinde Yatırımlık Komple Satılık Bina

Komple satılık bina Yalova şehir merkezinde yer almaktadır. Yalova’nın en bilinen alışveriş merkezine 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bina aynı zamanda şehrin en yoğun caddesi olan Fatih caddesine de 5 dakika uzaklıktadır.

Komple satılık bina Yalova İDO İskelesi'ne 4 km, Yalova’nın en işlek ve merkezi caddesi olan Fatih Caddesi'ne 1,5 km, en yakın hastaneye ve sahile 1,7 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 60 km uzaklıktadır.

4 katlı bina toplam 300m²’lik arsa üzerinde yer alır ve kullanım alanı toplamda 466 m²’dir. Yalova'da satılık binanın 150 m²'ye yakın bahçe alanı ve 40 m² bahçe teras alanı bulunmaktadır. Taşınmaya hazır bina 4 katlıdır ve her katta bir adet daire bulunmaktadır. Her katta bir daire olmak üzere, satılık bina toplamda 3 adet 3+1 ve 1 adet 1+1 daireden oluşmaktadır.

Daire tipleri

Bahçe katında bahçeye direkt çıkışı bulunan bir adet 3+1 daire bulunmaktadır. Daire 3 yatak odası, bir ayrı mutfak, 2 adet Banyo ve WC ile birlikte 105 m²'dir.

Birinci katta bir adet 3+1 daire bulunmaktadır. 3 yatak odalı daire, bir ayrı mutfak, 2 banyo (ebeveyn banyolu) bir WC ve 2 balkon ile birlikte 128 m²'dir.

İkinci katta bir adet 3+1 daire bulunmaktadır. 3 yatak odalı daire, bir ayrı mutfak, 2 adet banyo (ebeveyn banyolu), WC ve 2 balkon ile birlikte 128 m²'dir.

Üçüncü katta bir adet 1+1 daire ve teras alanı bulunmaktadır. 1 yatak odalı dairede bir açık plan mutfak, 1 banyo, bir WC ve 40 m² teras ile birlikte 65 m²; toplamda 105 m²'dir.

Yalova’yı ziyaret eden kişilerin yoğun ilgi gösterdiği konumda bulunan binanın ikinci katından itibaren balkonlardan ve çatı terasından deniz görünmektedir. Bu sebeple bina satın alındıktan sonra kiralama için yoğun ilgi görecektir.

Genel Özellikler | Yalova Merkezde Avantajlı Konumda Komple Satılık Bina

Daire / Yalova / Merkez

AsansörBahçeTV uyduDuşEbeveyn BanyosuBalkonAmerikan MutfakAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Deniz ManzaralıŞehir Merkezi
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyat 2.318.700 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Yalova’da Mükemmel Konumda Deniz Manzaralı Lüks DairelerYalova’da Mükemmel Konumda Deniz Manzaralı Lüks Daireler1.575.900 TL3+1 dp, 4+1 dpKadıköy / YalovaYalova’da Zengin Site İmkanlarına Sahip Lüks DairelerYalova’da Zengin Site İmkanlarına Sahip Lüks Daireler1.440.000 TL4+1Merkez / Yalova