Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler

Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / MerkezYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, Yalova / Merkez - videoYalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-1Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-2Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-3Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-4Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-5Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-6Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-7Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-8Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-9Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-10Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-11Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-12Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-13Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-14Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-15Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-16Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-17Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-18Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-19Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-20Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler, İç Fotoğraflar-21
Fiyatı 3.732.800 TL
 • Genel Detaylar
 • 5+1
 • KOMİSYON YOK
 • Yalova / Merkez
 • 390 m² - 390 m²
 • 5+1 trplx
 • 2, 3
 • 3
 • 12/2019
 • 3
 • Taşınmaya hazır
 • 2.5 km
 • 3 km
 • 40 km
Emlak No YLV-021

Satın Almak İçin En İyi 3 Neden

• Şehir merkezine yakın
• Gelişmekte olan bölgede
• Özelleştirilebilir iç tasarım

Yalova'da Şehir Merkezine Yakın İkiz Evler

Evler Yalova merkezde Bağlarbaşı mahallesinde yer almaktadır. Yalova her geçen gün hızla büyümektedir ve İstanbul, Kocaeli ve Bursa gibi Türkiye'nin en büyük şehirlerinin ortasında yer almaktadır. Bölge aynı zamanda termal turizm, kıyı turizmi, av turizmi ve doğa turizmi gibi turizm faaliyetlerinin her mevsim yaşanabileceği önemli bir turistik noktadır.

Evler okul, eczane, market vb. günlük olanaklara yürüme mesafesindedir. Modern evler Yalova merkeze 2.5 km, denize ve vapur iskelesine 3 km, Sabiha Gökçen Havaalanına 40 km ve Bursa Yenişehir Havaalanına 65 km uzaklıktadır.

Site 2 araçlık özel otopark, ortak yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik gibi özellikler sunmaktadır.

Ev tipleri

5 yatak odalı yarı müstakil evlerde bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, 1-2 ebeveyn banyosu, 1-2 WC, geniş bir teras ve 2 balkon bulunmaktadır.

Yalova’daki satılık evlerde asansör, Türk hamamı ve sauna, hobi odası, giyinme odası, spor odası, çelik kapı, laminant ve seramik zemin, spot aydınlatma, duşakabin, ankastre mutfak, ses ve ısı yalıtımı, merkezi uydu sistemi, diafon sistemi, barbekü vb. donanımlar mevcuttur.

Evler hazır olarak verilmemektedir. Müşteriden iki tasarım (Klasik/Modern) arasından seçim yapması istenmekte ve bu doğrultuda bir iç tasarım yapılmaktadır.

Genel Özellikler | Yalova Merkezde Özel Hamam ve Saunalı Satılık Evler

Villa / Yalova / Merkez

AsansörYüzme havuzuSite içindeOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıTürk HamamıBahçeGiyinme OdasıTV uyduDuşBarbeküEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

 Fiyatı 3.732.800 TL*Fiyat son güncelleme tarihi 31.05.2021 10:48:49

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir. Farklı Web Sitelerindeki Farklı Fiyatlar

BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Yalova Çınarcık'ta Sahile Yakın Satılık Lüks İkiz VillalarYalova Çınarcık'ta Sahile Yakın Satılık Lüks İkiz Villalar2.725.500 TL3+1 dp, 5+2 dp, 7+2 dpÇınarcık / YalovaYalova'da Özel Olarak Tasarlanmış Müstakil VillalarYalova'da Özel Olarak Tasarlanmış Müstakil Villalar2.362.500 TL5+1, 6+1Termal / Yalova