0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Yenk Residence

Yenk Residence, Antalya / KonyaaltıYenk Residence, Antalya / Konyaaltı - videoYenk Residence, Antalya / Konyaaltı - videoYenk Residence, Antalya / Konyaaltı - videoYenk Residence, Antalya / Konyaaltı - videoYenk Residence, İç Fotoğraflar-1Yenk Residence, İç Fotoğraflar-2Yenk Residence, İç Fotoğraflar-3Yenk Residence, İç Fotoğraflar-4Yenk Residence, İç Fotoğraflar-5Yenk Residence, İç Fotoğraflar-6Yenk Residence, İç Fotoğraflar-7Yenk Residence, İç Fotoğraflar-8Yenk Residence, İç Fotoğraflar-9Yenk Residence, İç Fotoğraflar-10Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-1Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-2Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-3Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-4Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-5Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-6Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-7Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-8Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-9Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-10Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-11Yenk Residence, İnşaat Fotoğrafları-12Yenk Residence, Kat Planları-1Yenk Residence, Kat Planları-2
Fiyat sorunuz
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Konyaaltı
 • 55 m² - 160 m²
 • 1+1, 2+1, 4+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 04.2016
 • 4
 • SATILDI
 • 7 km
 • 1 km
 • 25 km
Emlak No AYT-491

Antalya'da Satılık Sıfır Daireler

Yenk Residence'da şu an için satılık daire bulunmamaktadır. Ancak burada, kendinize ait satmak istediğiniz daire varsa, lütfen bizimle temasa geçiniz.

Yenk Residence Hurma, Konyaaltı'nda sessiz ve huzurlu bir alanda yer almaktadır. Satılık sıfır daireler marketlere, süpermarketlere, kafelere, restoranlara, okullara, parklara, halk pazarına ve otobüs duraklarına yakın konumdadır. Yeni inşa edilmiş daireler Konyaaltı plajına 1 km, 5M Migros alışveriş merkezine 5 km, Antalya şehir merkezine 7 km ve Uluslararası Antalya Havaalanına 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Kemer arabayla yarım saatlik bir uzaklıkta yer almaktadır. Dairelerin tümü dağ manzarasına sahiptir.

Antalya'da satılık daireler 2 blok ve toplam 24 daireden oluşmaktadır. Lüks proje 1253 m²'lik bir alana inşa edilmiştir. Yenk Residence'da otopark alanı, iyi tasarlanmış bir bahçe, yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness salonu, sauna, çocuk havuzu, yürüyüş alanları, kamelya, jenaratör, asansör, kapıcı ve 7/24 güvenlik kamera sistemi bulunmaktadır.

Yenk Residence'da 3 tip satılık daire bulunmaktadır

1 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve bir balkon ile birlikte 55 m²'dir.

2 yatak odalı daireler bir oturma odası, bir açık plan mutfak, bir banyo ve bir balkon ile birlikte 105 m²'dir.

4 yatak odalı dubleks daire bir oturma odası, bir açık plan mutfak, 2 banyo, bir ebeveyn banyo, bir giyinme odası, 2 balkon ve bir teras ile birlikte 160 m²'dir.

Tüm dairelerde otomatik panjur, Led ışıklandırma, spot ışıklandırma, ankastre mutfak, klima, laminant parke, TV uydu sistemi ve günısı bulunmaktadır.

Bu daireler SATILMIŞTIR.

Genel Özellikler | Yenk Residence

SaunaAsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiSpor SalonuOtoparkGüvenlik KamerasıBahçeKlimaPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAmerikan MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
ÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRESİZ BROŞÜR İNDİRİN Yenk ResidenceYenk Residence
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Antalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim DaireAntalya Kundu’da Giriş Kat Anahtar Teslim Daire35.000 €1+1Lara / AntalyaKepez'de Makul Fiyata Satılık DairelerKepez'de Makul Fiyata Satılık Daireler37.000 €1+1, 2+1, 3+1Kepez / AntalyaAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık DairelerAntalya'da Uygun Fiyatlı Satılık Daireler38.000 €1+1, 2+1Kepez / AntalyaKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık DairelerKızılarık Mahallesinde 2+1 Sıfır Satılık Daireler41.500 €2+1Merkez / Antalya