0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Yer Gösterme | Emlak Tanıtma Gezisi

Ücretsiz Tur İçin Bizi Arayın

Eğer bir tatil evi, daimi ikamet edeceğiniz bir yer veya finansal bir yatırımlık bir konut arıyorsanız, ilk başta sizin için doğru bir yer olup olmadığına karar vermeniz gerekmektedir. Beğendiğiz yeri ve özelliklerini görmek için size bir tur düzenliyoruz. Bir grubun parçası olmayacak, özel temsilciye sahip olacaksınız. Tur sırasında Türk misafirperverliğini yaşayacak, hiçbir baskıya veya zorunluluğa maruz kalmayacaksınız.

"Ücretsiz Uçak Bileti" promosyonu sadece Antalya Homes Emlak A.Ş.'den gayrimenkul satın almış müşterilerimiz için geçerlidir. Gayrimenkul satışı gerçekleştirilmemiş müşterilerimiz “Ücretsiz Uçak Bileti” kampanyasından faydalanamaz. Ücretsiz Uçak Bileti sadece Antalya Homes’un belirlemiş olduğu projelerde geçerlidir. 1 kişi için geçerlidir ve maksimum 400 Euro ile sınırlıdır. Müşterilerimizin bu kampanyadan faydalanabilmesi için Antalya Homes Emlak A.Ş.'den ön onay alması ve biletlerini ibraz etmeleri gerekmektedir. Önceden “Ücretsiz Uçak Bileti” kampanyası teyit edilmemiş müşterilerimiz bu tekliften faydalanamaz.

"Ücretsiz Konaklama" promosyonu sadece Antalya Homes Emlak A.Ş.'den gayrimenkul satın almış müşterilerimiz için geçerlidir. Gayrimenkul satışı gerçekleştirilmemiş müşterilerimiz “Ücretsiz Konaklama” kampanyasından faydalanamaz. Ücretsiz Konaklama Antalya Homes'un belirleyeceği bir konaklama tesisinde veya misafirhanesinde sadece 4 gün süreyle 2 kişilik 1 oda için geçerlidir. Ödemeler konaklama tesisine girişte ilk günden ödenir. Misafirler istedikleri başka bir otelde kalırlarsa, maksimum 400 Euro bedelini Antalya Homes öder. Müşterilerimizin bu kampanyadan faydalanabilmesi için Antalya Homes Emlak A.Ş.'den ön onay alması gerekmektedir. Önceden “Ücretsiz Konaklama” promosyonu teyit edilmemiş müşterilerimiz bu kampanyadan faydalanamaz.

BAŞA
DÖN