Cep +90 532 212 45 90

+90 242 324 54 94

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Yer Gösterme | Emlak Tanıtma Gezisi

 

Emlak Satın Alırken Antalya Homes'u Neden Tercih Etmeliyim?

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul şirketi Antalya Homes olarak, gayrimenkul satın almak isteyen müşterilerimize kararlarını vermeden önce bizimle kısa bir keşife çıkmalarını tavsiye ederiz. Bu tur esnasında misafirlerimiz aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olur:

Bölgenin Uzmanları


Bölgenin Uzmanları:
 Müşterilerimize oldukça fazla çeşitte satılık mülk sunuyoruz. Hizmet alanımızdaki tüm mülklerin geçmişlerini, sahiplerini ve satış koşulları hakkında bilgi sahibiyiz. Ayrıca, yerel uzmanlarımız mülklerin konumu ve değeri hakkında fikir sahibidir. Mülk sahibi tarafımıza satış fiyatı için adil olmayan bir fiyat sunar ise, en başından mülkün tanıtımını yapmayı reddederiz.


Zaman Tasarrufu
Zaman Tasarrufu: Bölgedeki tüm mülk seçeneklerini çoktan ziyaret edip mülkler hakkında bilgi sahibi olduğumuz için, mülk satın almak isteyen her alıcının farklı bir istek listesi olduğunu göz önünde bulundurarak beklentilerinize en uygun seçenekleri sunarız. Diğer bir deyişle, eğer yüzlerce mülk seçeneği çeşitli meyvelerden meydana gelmiş bir kokteyl ise, biz size bu kokteylin aroması içinden en iyi 3 damlayı sunarız.


Profesyonel Hizmet
Profesyonel Hizmet:
 Bizim amacımız, satış sürecinde alıcı ve satıcı arasında hakem rolünü üstlenerek taraflarla kurulan profesyonel ilişki çerçevesinde satış sürecini en adil şekilde tamamlamaktır. Tüm ekip üyelerimizin profesyonel ilişki kuralları çerçevesinde hareket etmelerini sağlamak için düzenli olarak TEKCE Akademi’de eğitim veriyoruz. Tüm işlerimizi şirketimizin profesyonelce belirlenmiş kurallarına uygun bir şekilde yürütüyoruz. Firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmek için Antalya Homes Şirket Profili sayfamızı inceleyebilirsiniz.


En İyi Fiyat Garantisi
En İyi Fiyat Garantisi:
 Mülk satın alırken doğru fiyata ulaşmak son derece kritiktir. Bizimle "en iyi fiyat garantisi" ayrıcalığına sahip olursunuz. Aynı mülk için başka hiçbir yerde bizim size sunduğumuzdan daha düşük bir fiyat bulamazsınız. Gayrimenkul piyasasında, yüksek alıcı trafiğine sahip lider bir şirket olarak size satış sürecinde en iyi fiyat garantisi şansı sunarız. Bütün bunların yanında, mülk geliştiricileri bu trafikte yer almak için Antalya Homes’a özel indirimler sunmaktadır.


Kapsamlı Satış Sonrası Hizmetler
Kapsamlı Satış Sonrası Hizmetler:
 Antalya Homes müşterilerine satış sonrası hizmetler sunmaktadır. Gayrimenkul sunumu, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sadece ilk adımıdır. Müşterilerimize gayrimenkul değerleme raporları, vergi numarası alma, banka hesabı açma, tapu devri, yeni evleri için mobilya mağazaları gezme ve mülk sigortası hazırlama konularında yardımcı oluyoruz. Satış sürecinden sonra müşterilerimizle ilişkilerimizi asla sonlandırmıyoruz ve satın alımlarından yıllar sonra bile ihtiyaç duyduklarında müşterilerimize yardım ediyoruz. Tüm hizmetlerimizi görmek için tıklayın.


Sıfır Hata Prensibi
"Sıfır Hata" Prensibi: 
Şirketimiz 2004 yılında kurulduğundan beri, “sıfır hata” prensibiyle yüzlerce anahtar ve tapu teslimi sağladı. Mülk satın almak ciddi bir yatırım yoludur. Profesyonellik anlayışımız ile bütün tasarruflarınızı koruyoruz. Her iki taraf için de mülk satış sürecinin ilk adımından son adımına kadar bütün olası anlaşmazlıkları başından önleyerek mükemmel bir iş yapıyoruz.


Antalya Homes yer gösterme sunumuYer Gösterme Sunumunu Nasıl Yaparız?

• Taleplerinizi anlamak ve size en uygun olabilecek portföylerimizin sunumu için sizi ofisimizde ağırlarız.

• Bir toplantı ile sizi dikkatle dinleyip istekleriniz doğrultusunda en doğru listeyi size sunarız.
• Daha sonra ziyaret edilecek en doğru mülkleri seçeriz.

• Ofisten ayrılmadan önce sizden “Emlak Sunumu Formu” imzalamanızı isteyeceğiz.

• Yeni yaşam alanınızı tanımanız için şehirde kısa bir şehir turu ile seçtiğimiz mülkleri birlikte ziyaret ederek yapacağınız seçimdeki her ayrıntıyı görmenizi sağlarız.

• Kararınıza güvendiğiniz zaman, satış sözleşmenizi imzalarız.

Daha Fazla Bilgi İçin

Emlak satın alımı ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detayları Emlak Nasıl Alınır? Sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Alternatif olarak, yukarıdaki başvuru formunu doldurarak bizimle direk iletişime geçebilirsiniz.

BAŞA
DÖN