0 242 324 35 30

Favorilerim ( 0 )
Favori Emlaklarımı Görüntüle

Zeren Evleri

Zeren Evleri, Antalya / LaraZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, Antalya / Lara - videoZeren Evleri, İç Fotoğraflar-1Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-2Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-3Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-4Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-5Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-6Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-7Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-8Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-9Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-10Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-11Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-12Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-13Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-14Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-15Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-16Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-17Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-18Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-19Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-20Zeren Evleri, İç Fotoğraflar-21
Fiyatı 1.228.900 TL
 • Genel Detaylar
 • Antalya / Lara
 • 250 m²
 • 4+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2015
 • 3
 • Taşınmaya hazır
 • 2 km
 • 2 km
 • 12 km
Emlak No AYT-495

Lara'da Akıllı Ev Sistemi ile Satılık Lüks Evler

Zeren Evleri, Antalya'nın elit ve tercih edilen bölgesi olan Lara'da yer almaktadır. Mağazalar, alışveriş merkezleri, marketler, kafeler, restoranlar, barlar, okullar, hastaneler, eczaneler, parklar, bankalar, halk pazarı ve otobüs durakları lüks dairelere birkaç dakikalık yürüyüş mesafesi uzaklığındadır. Civarda Shemall ve Laura gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Lara'da satılık evler, Medikal Park Hastanesi'ne de oldukça yakın konumdadır. Ayrıca en yakın plaj buraya 2 km uzaklıktadır. Lara'da lüks evler, şehir merkezine 2 km, Uluslararası Antalya Havaalanına ise 12 km uzaklıkta yer almaktadır.

Akıllı ev sistemi ile satılık evler 3 katlı 2 blok ve toplam 12 evden oluşmaktadır. Her katta ikişer ev bulunmaktadır. Zeren Evleri'nde iyi tasarlanmış bir bahçe, otopark alanı, asansör, kapıcı, yüzme havuzu, jenaratör, 7/24 güvenlik kamera sistemi ve güvenlik gibi özellikler mevcuttur.

Zeren Evleri'nde satılık tek ev kalmıştır

4 yatak odalı dubleks, bir oturma odası, ayrı bir mutfak, bir banyo, bir ebeveyn banyo, bir tuvalet, bir giyinme odası, 3 kiler, bir balkon ve bir teras ile birlikte 250 m²'dir.

Ev içinde akıllı ev sistemi, ankastre mutfak, panjur, vestiyer ve TV uydu sistemi bulunmaktadır.

Genel Özellikler | Zeren Evleri

Daire / Antalya / Lara

AsansörYüzme havuzuSite içindeSite GörevlisiOtopark7/24 GüvenlikGüvenlik KamerasıBahçeKlimaGiyinme OdasıPanjurTV uyduDuşEbeveyn BanyosuAnkastre SetBalkonAyrı MutfakSahile (1-5 km.)Havaalanına (0-50 km.)
Satış Sorumlusu
HER ZAMAN EN DOĞRU FİYAT

Fiyatı 1.228.900 TL

Yayınlananlar, başlangıç fiyatları olup, döviz kurları günlük olarak güncellenmektir.

ÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİNÜCRETSİZ BROŞÜR İNDİRİN Zeren EvleriZeren Evleri
BAŞA
DÖN
Benzer Gayrimenkuller
Konyaaltı'nda Yeni Konut ProjesiKonyaaltı'nda Yeni Konut Projesi1.150.000 TL4+1 dpKonyaaltı / AntalyaMavi Kumsal SitesiMavi Kumsal Sitesi1.048.800 TL2+1, 3+1Konyaaltı / AntalyaKanyon Deluxe ApartmanıKanyon Deluxe Apartmanı1.354.300 TL3+1 dpKonyaaltı / AntalyaAntalya'da Güvenilir İnşaat Firmasından Satılık DairelerAntalya'da Güvenilir İnşaat Firmasından Satılık Daireler1.468.300 TL4+1 dpKonyaaltı / Antalya